Aiwa nsx-aj300 bekötése számítógépbe. Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen aiwa hi-fi és szeretném bekötni a számítógépbe

Meg lehet oldani átalakítóval vagy valamivel.

Előre is köszi a válaszokat.



2012. aug. 9. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van AUX bemenet a hifin, akkor egy simpla kisjack-rca kábellel bekötöd és kész.
2012. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van és egy olyan kábel kb meggyi? Am köszi a segítséget.
2012. aug. 9. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Párszáz forint.
2012. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és annyit még hadd kérdezek bár lehet, hogy hülye kérdés de a színezése mindegy mert a hi-finél piros fehér és amit a netten láttam ott piros fekete.
2012. aug. 9. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Én speciel magam készítettem el a kábelt; szerinte te is meg tudod csinálni, így nem kell venni pár ezer Ft-ért! Szükséged lesz 2 db RCA dugóra, 1 db 3.5mm-es JACK dugóra és a megfelelő hosszúságú (méter) 2x2 eres rézvezetékre! Bemész bármelyik műszaki áruházba, műszaki udvarba, és tudsz venni olcsón hozzávalót:

RCA dugók kb. 60 Ft / db, JACK dugó kb. 180 Ft, vezeték métere kb. 80 Ft / m

Bármilyen minőségű kábel megteszi, csak arra ügyelj, hogy ne merev réz vezeték legyen, mert az eltörik!


Persze forrasztód legyen!

2012. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor a színezés mindegy!?
2012. aug. 9. 08:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy a színezés.
2012. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!