Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Denon avr-1802 bekötése, mit...

TomThunderbolt kérdése:

Denon avr-1802 bekötése, mit hova?

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]

A problem csak az ,hogy vagy én kötöttem rosszul (írjátok le hogy mit hova kötnétek4) vagy nem jó a cucc. Szóval amikor bekapcsolom akkor felvillannak rajta a fények de a kis kijelző nem villan be de a pici piros ledek villognak. Ha lenyomok egy gombot akkor leáll a villogás kivéve a standby szöveg alatt. Ez nem tudom hogy jó jel -e.Én a gépet szeretném most csak egyetlen vezetékkel a Denonra kötni amiből egy hangszóróra kötök CSAK tesztlegesen egy hangkimenetet de akkor most ti mit mondtok ,mit hova?(nincs meg a távkapcsoló ,nagy baj? ) Előre is köszönöm CSAK az értelmes válaszokat :)


2012. jan. 16. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

- Az egyik bemenetre (pl. CD) kösd a géped, 3,5 jack-stereo RCA kábellel

- front left illetve front right oldalra köss két hangfalat (természetesen az erősítőnek megfelelőt)

- kapcsold be, tedd a bemenetre (jelen esetbe CD-re) és tekerd fel a hangerőt kb. 15%-ig

- ha nem szól, csak villognak a LED-ek továbbra is akkor valószínűleg baj van az erősítővel

2012. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!