Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet vegyek?

Milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés

Hobbiból fotózok, nem vagyok benne még valami ügyes, és nem tudom eldönteni, hogy milyen gépet vegyek. Leginkább tájak és emberek fényképezésére használnám, és nem szeretnék rá sokat költeni.

Előre is köszi a segítséget.



2012. aug. 8. 12:27
 1/2 anonim válasza:
A hobbi fotózás az jó dolog és ha megosztod a képeidet valamelyik fotós oldalon az még jobb képekre fog sarkalni. Viszont ami a gépet illeti én részemről csak is ,,Bridge"gépet tanácsolok venni az úgy 80e.Ftkörül kezdődik.Ez a típus a hobbi fotósok igényeit messze kielégíti és elvezeti a tükrös gépek birodlmába a DSLR világába.Majd ha a hobbi fotózást felváltja a szenvedéjes fotózás jöhetnek a DSLR gépek közül valamelyik.
2012. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyat vegyél, ahol vannak full manuál beállítások. 40-50 ezer körül már jó Canon és Fuji gépek vannak.
2012. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!