Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen xbox lenne a megfelelő?!

Milyen xbox lenne a megfelelő?!

Figyelt kérdés
Tehát, tesóm hamarosan betölti a 10. életévét és minden vágya, hogy kapjon egy xboxot. Milyen xbox lenne neki a megfelelő? tehát amin a legújabb játékok is elfutnak. Nem igazán értek az xboxhoz, ezért is kérném a segítségeteket.

2012. júl. 30. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp Slimet vegyél és olyat, ami nem flashelt.

Újan vedd, úgy csomó játékot is adnak vele, a garancia fontos tényező. A flashelt használt szutykokat kerüld, csak a baj van velük.

2012. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors választ.
2012. júl. 30. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz olcsó. Én 10 évesnek csak is flashelt boxot vennék, hogy tudjon tölteni rá játékokat.

Én most 22 évesen kereső emberként megtehetem, hogy vegyek játékokat de 10 éves nem teheti meg és felesleges játékokra költeni a családnak.

2012. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fashelttel viszont csak szívni fog, mert hulladékok.

Kb tizedjére ír ki egy játékot, alig olvassa be, és az online rész is meghal, szóval az a drága, ha szutykot vesz. Majd gyűjtöget játékra, de nagyobb élmény.

2012. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kockáztatok:) Mindegyik rokontól pénzt kér így meglesz rá a pénz :)
2012. aug. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!