Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi pénzből lehet XBOX-nak...

Roniesnoel kérdése:

Mennyi pénzből lehet XBOX-nak megfelelő képességű PC-t építeni? (mármint nem hardveresen egyenértékűt, hanem a megjelenített grafika legyen min. Ugyanolyan, és ne vibráljon, ne pixelesedjen)

Figyelt kérdés

-most vettem xboxot és LCD tévét, legszívesebben kidobnám az egész kócerájt !

-A tv-n a digitális adás is elég zavaróan pixelesedik, vibrál.

-A játékok szintén, félóra Crysys után már alig láttam :(

most olvastam itt, hogy a box csak 720p-t tud, ráadásul a

PAL szerinti 50 Hz-en .......azért ilyen szar a kép ???


2012. márc. 19. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az XBOXod próbáld ki egy másik tévével is mielőtt kidobnád, olyannal amiről tudod biztosan hogy jó.
2012. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

720p meg 50 hz ja...

Egyik sem igaz, ráadásul ettől kicsit sem lenne szar a kép.

Valami fos tévét vettél, vegyél helyette rendeset, az xboxodnak meg semmi baja.

2012. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
FULl HD Led tv-m van és gyönyörű rajt az xbox360 játék. Nincs olyan hogy megfájdul a szemed, szar a tv-d. Olyan PC-t mind egy xbox meg lehet csinálni 50-60 ezer forintbol simán, DE!! Xboxon megy a Battlefield 3 meg minden mer nincs operációs rendszer ami lelassitja meg egyéb zavaró tényező. Olyan gép ami a Battlefield-et meg GTA IV-et viszi minimális akadás nélkül... százezrek...
2012. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HDMI kábeled van?
2012. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!