Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sennheiser HD700 vagy Monster...

Sennheiser HD700 vagy Monster Beats by Dre Pro?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Sennheiser ...a monster beats divatt cikk ,és kozel nem fog olyan jol szolni mint a sennheiser.
2012. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sennheiser... természetesen.
2012. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ginseng válasza:
77%

Senn ! de utcára ne menj vele sajnos úgy látom itt sok elvetemült ember "sz...ja fel " a Sennheisert nekem már volt egy pár és mind jól szólt ideig óráig aztán kipukkant (és igen újonan boltba vettem ) Most nem rég szereztem egy Beats by Dr dre Prot és egy Studiot is : ) az aki azt mondja hogy szar hát vagy botfülü vagy még nem halgatott vele FLAC kiterjesztésben vagy nem dugta rá Dj pultra. Mp3 al tény és való hogy nem szól olyan jól mint egy Senn :) minden elismerés a Sennek de akkor is lehet 300 ezres Senn a fejeden és a sok Kockafejű ugyan úgy irigyelni fog hogy honnan telt rá ... szval én inkább a Beats re dobom a voksom jól néz ki és jól szól :)


VÉGSZÓ : ) Senn Otthonra Beats Utcára :) és még valami nem ezek a dolgok a drágák sajnos az átlag fizetések irreálisan kevesek szinte minden márkásabb termékhez viszonyítva :) REMÉLEM MOST MÁR ÉRTI MINDENKI ;)

2012. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Az utolsóval nagyon is egyetértek. Szerintem a Beats cég sokkal kiffinomultabb és hordhatóság szempontjából sokkal kompaktabb termékeket értékesít mint a senn bár kétségkívül sok senn a felsőkategóriások közül veri a beat-st. nekem elsősorban utazáshoz kellene és ha már beats akkor a pro mivel még az is olcsóbb mint egy sennheiser hd800-as ami potom 300 000 ft néhány helyen. köszi szépen a válaszokat. megy a jel mindekinek
2012. júl. 30. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Nyilván nem fog mindegyik Senn olyan "jól" szólni mint egy Beats de ha ugyan annyi pénzt áldozol Sennheiserre mint Beatsre akkor sokkal jobban jársz. Am a Prót próbáltad már egyáltalán? Olyan nehéz mint egy fél tégla, utazáshoz semmiképpen ne olyat vegyél! Inkább vegyél ilyet: [link] sokkal jobban szól mint a Pro és ebben is van zajszűrés kifejezetten utazáshoz.

2012. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem rossz. de ez zárt kialakításu? Olyan kéne nékem ami nagyon rátapad fülemre és prémiumkategóriás. (utobbiban nem hibbádzik) Ha lehet jobban is szóljon mint a pro. A HD 700 as jó vétel?
2012. aug. 1. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen zárt kialakítású de van benne pluszba aktív zajszűrés amit ugye az elem hajt meg, pozitívum még a próval szemben, hogy nem csak jobban szól de működik elem nélkül is tehát ha lemerül akkor megy tovább a passzív szűrés, ja meg van rajta olyan gomb amivel olyan funkciót lehet bekapcsolni, hogy tudsz másokkal beszélgetni miközben be van kapcsolva.


BTW a HD 700-as ezeknél fényévekkel jobban szól de utazáshoz alkalmatlan mivel nyitott kialakítású, így ha utazáskor viseled akkor a zenéből max egy zúgó masszát fogsz hallani, ha meg felhangosítod, hogy halljad a zenét akkor meg mindenki hallani fogja amit hallgatsz.

2012. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Arcane_92 ***** válasza:
Hát kinek mi jön be. Én a beats-t ajánlom. Az jó otthonra is meg utcára is.
2012. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!