Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgatót válasszam...

Melyik fejhallgatót válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Sony MDR V150 6000 FT

Panasonic RP-DJS 200 7000 FT


Otthonra kellene főleg, esetleg néha hordoznám. Tudom, hogy olcsó fülesek nem a legjobbak DJ-nek, de még annyira nem tartok ott. Panasonic-ot próbáltam, eléggé tetszett, viszont ott van a Sony is, ami olcsóbb és mind a kettő jó márka. Csak erről a kettőről kérnék véleményeket! Előre is köszönöm.



2012. júl. 13. 01:00
 1/8 anonim válasza:
Szerintem az az ezres nem nagy különbség. Én egy Sony-t vennék következőnek, hogy azt is kipróbáljam. Később úgyis fogsz váltani, nem? :)
2012. júl. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
Akkor én nem válaszolok, mert én mondtam volna más márkát, ami mindkettőnél jobb.
2012. júl. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát egy ideig nem biztos, hogy fogok ezért lenne jó, csak annyit mondani, hogy ez vagy az.
2012. júl. 13. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy várj egy kicsit, és gyűjtögess még, mert egy bizonyos szintig ezek még elmennek egynek, de ha valahonnan még össze tudsz dobni egy 20-ast, benevezhetsz egy Pio hdj500-ba. És akkor már ha úgy alakul, azt buliban is tudod használni! :) Nem akarlak rábeszélni, szó nincs róla, csak jobb választás lenne hosszú távon. De ha most kéne választani a kettő közül, akkor Panasonic.
2012. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi szépen, én is így gondolom, meg a Pioneer tényleg a csúcskategória csak picit luxusnak tartanám magamnak jelenleg :) Majd ráér az később. Egyenlőre akkor Panasonic vs Sony 1:1. Én először rögtön a Panára gondoltam, de a Sonynak a Walkman fülesei elég jók, a telómon azt használok de a Panasonic azért mégis csak Panasonic ezért vagyok tanácstalan :)
2012. júl. 13. 15:58
 6/8 anonim válasza:
HEY! CSAK SZÓLÓK H AZ NEM FEJHALLGATÓ HANEM FÜLLHALGATÓ ! MERT A FÜLEDDEL HALLOD NEM A FEJEDDEL !(mond meg annak aki még így mondja) amúgy sony:)
2012. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért hívom annak, mert az egész fejemre felteszem, nem úgy mint a headseteket amiket csak belenyomok a fülembe. Amúgy köszi.
2012. júl. 14. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a gyűjtést és a HDJ500-at javaslom. Az akkor is veled lesz, ha már több otthoni mixelgetésnél a dolog, az már egy komoly füles. Durván jól szól, és a Pioneer élen jár hangtechnikában. Mást nem is vennék.
2012. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!