Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 slim vagy Xbox 360 slim?...

Ps3 slim vagy Xbox 360 slim? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt már sokan megkérdezték, de friss véleményekre lennék kíváncsi (újítások, fejlesztések miatt)

Ezen az oldalon szinte minden ezzel kapcsolatos kérdést végigolvastam, de mindegyiknek a vita, és a marakodás

lett a vége! Régóta gyűjtök egy konzolra, sokat melóztam érte, ezért nem akarok mellé fogni! köszi nektek előre is!


2012. jún. 28. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az exkluzív játékokat, és az alapján dönts.

Box: Halo, Forza, Gears of War

PS: God of War, Uncharted, Killzone, Gran Turismo 5, Heavy Rain, Infamous, LittleBigPlanet, MGS4, és még sorolhatnám.


Ezen kívül még fontos lehet, hogy ps3-on ingyenes a multiplayer (de van fizetős szolgáltatás, a PS+, kb annyiba kerül mint a Live, de itt kapsz rengeteg ingyen játékot és még több kedvezményt), míg boxon fizetős.


Kb ez a legfontosabb.

Olyanokkal ne foglalkozz, hogy milyen a joystick, meg ilyen fanboy szövegekkel, csak a fizetős vs ingyen multi és az exkluzívok döntsenek.

2012. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Engem konkrétan a Gta 4 érdekelne, és már alig várom, hogy kiadják a Most wanted 2-öt! Ennyi! Multizni nem akarok, így szerintem xbox lesz :)
2012. jún. 29. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor maradjon a box.

GTA viszont PC-n az igazi.

2012. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xbox lett! Várom, hogy küldjék :D
2012. júl. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!