Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod Touch 4g: tapasztalatok,...

Ipod Touch 4g: tapasztalatok, érdemes-e megvenni és hasonlók. Lent folyt. Köv! Szóval?

Figyelt kérdés
Ha összejön a ballagásomra annyi pénz ,akkor szeretnék venni egy Ipod Touch 4g-t.Mivel Iphone-ra nem igen van pénzem.Nem vagyunk szegények , csak a szüleim feleslegesnek tartják,hogy 180-200 ezer forintért mobilt kapjak.Meg is értem őket:) Az osztálytársam mondta,hogy miért nem veszek Ipod Touch 4g-t és igaza van! Lehet képeket készíteni,van rajta wifi,zenét tudok hallgatni és nekem ez pont elég.Ja meg a játékok és az,hogy egy gyönyörű apple termék.Csak a kamerában nem vagyok biztos....mert egy korábbi kérdésemhez raktak fel nekem képet és nem valami jó , de az Apple boltba kipróbáltam és ott olyan szép képet csinált,hogy hihetetlen.Szóóval várom tapasztalataitokat !! :) Köszönöm előre is 15/l :)

2012. jún. 11. 14:48
 1/1 Panda Péter ***** válasza:
ha kütyüzni akarsz vele, akkor vedd meg nyugodtan, de kifejezetten zenehallgatásra van jobb vétel is. bár szerintem ugyannyi pénzből jobban járnál egy zenelejátszó + droidos okostelefon kombóval, persze az nem olyen "menő" mint egy ipod.
2012. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!