15000-ért szeretnék play station 2-t venni, megéri-e, mik vele a tapasztalatok, illetve ha valaki mást javasolna, pl. xbox-ot, arra is nyitott vagyok. Vélemény?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem anno, nem volt vele gond, 15 ezret főleg ha chipes akkor megéri.

Vannak ra jó játékok, a graf már nem a legjobb, de hát na.

Én 2007-ben vettem és 2002es játékokkal játszottam rajta és jó volt.

2012. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, strafabíró konzol egy rakás jó játékkal. Nekem már 10 éve megvan és eddig egyszer kellett olvasófejet cserélni, azt is azért, mert nagyon sokat használtam és elhasználódott.
2012. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lázár Péter ***** válasza:
Én a helyedbe ha már van 15000ft-od ps3-ra gyűjtenék. 60000ft megérné! Mondjuk én playstationos vagyok akkor már egy xboxra is gyűjthetnél mivel az olcsóbb.
2012. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állítólag megéri mert fognak még rá csinálni játékot igaz csökkentett grafikával de adnak még ki rá, de nyilván kevesebbet. Szerintem 15 ezerért simán megéri megvenni. Én tavaly ilyentájt vettem használtan havertól 10 ezerért 16 ért adta volna de mivel, rossz volt az olvasófej én meg vettem 10 ért és kicseréltettem 4 ezerért a fejet benne.

Strapabíró gépek, én a laposat javaslom azokból is inkább az újabb fajtákat ha akad választási lehetőséged. Ha chippelve veszed lehet már olvasófejet is cserélned kell benne mivel a chippelt gépeknek az a hátrányuk hogy jobban meg erőlteti a gép az olvasófejet és ezáltal hamar elfárad. Egyik haveromnak olyan 8 éve van neki és már kétszer cseréltetnie kellett benne a fejet a chip miatt, kb 3-4 évet bír ki, folyamatos használat közben.

Én azt mondom ha nem akarsz komolyabb konzolt venni és komolyabb játékokkal játszani jó a ps2 Ha xboxot akarsz mármint a classicot azt is vehetsz bár arra kevés játék van és kevés helyről lehet lehúzni. Ha komolyabbat is akarsz gyűjtsél össze olyan 50 ezret és vegyél xbox 360 at az valamivel jobb a ps nél.

2012. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, ma megvettem egy jó állapotban lévő slimet 14,5-ért, alig várom már, hogy kipróbáljam :)
2012. jún. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!