XBox 360 slim, vagy PS3?

Figyelt kérdés

Ezekre a kérdésekre adjatok választ kérlek!

1, melyik a strapabíróbb?

2, melyik a halkabb?

3, melyik ad jobb grafikát?

4, melyiken játszanak többen? (multiba)

5, a PS3-on meg lehet oldani, hogy vigye a nem eredeti játékot?

6, Van egy 24"-os monitorom. Erre rá lehet kötni a PS3-at?

7, Ti melyiket vennétek?/szerintetek melyik éri meg jobban?


2012. máj. 19. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem:

1. PS3

2. PS3

3. PS3

4. Egál

5.Igen.

6. Igen.

7. PS3

2012. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! Jöhet még xDD
2012. máj. 19. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:

1.xbox

2.xbox

3.xbox

4.xbox

5.ja

6.xbox

2012. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. PS3

2. Kb ugyanaz

3. Kb ugyanaz, de a PS3 exkluzívok hajszállal szebbek (meg csak PS3-on van normális 3D)

4. Talán PS3 az ingyen multi miatt, de mindkettőn mindig lesz ellenfél

5. Nehezen, csak ha 3.55-nél alacsonyabb FW van rajta, ilyet csak használtan vehetsz

6. Ha van rajta HDMi akkor minden gond nélkül, amúgy lehet kicsit szenvedősebb

7. PS3 (blu-ray, ingyen multi, 10x annyi exkluzív, és még sorolhatnám).


Box sem rossz, de ha már pénzt adok ki érte inkább költök rá kicsivel többet, és a jobbat veszem.

2012. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt most exkluzívok döntenek:) Én nagyon ps3 fan voltam kb. 1 hete.. akkor jött a HALO, meg a HALO4, most ilyen forza vagy gta5, god of war, uncharted nem igazán érdekelnek..

Sőt a legtöbb multiplatformos játék jobban át lett portolva xboxra. Ugye windows->xbox aztán ps3. Logikus nem? Végülis Microsoft. BluRayt igazából tőből leszarom, van már egy lejátszóm, és legalább nem a ps3 ban tenném tönkre a szar kínai olvasófejet.

Bár ugyanez igaz xboxra is, ezért telepítem a játékaim.

Mind a 2 halkabb, most figyelj, megy a játék nem fogod hallani a kis ventillátort ahogy dolgozik főlleg ha HDD ről megy. Vagy vegyél fejhallgatót és megoldva.

Mind2 strapabíró, xbox karcolja a lemezt de a konzol nem is azért van hogy játék közbe döntögessék. És ha telepíted a játékokat döntögetheted nyugodtan, ahogy tetszik. Mindenhol ugyanannyian játszanak, annyi hogy MOn kicsivel többen vannak a boxosok, és Amerikába is mivel nekik hazai áru. És ott vannak a ferdeszeműek náluk alap egy PS3 minden háztartásba. Személy szerint utálok velük játszani ha ott nyávognak de mindegy. PS3on van flash de szarság. Ugyanez xboxon is szarság. És én egyértelműen így boxot vennék. Csak a jó exkluzívak miatt is:)


-Left 4 Dead

-Halo 3-Reach-4

-Gears of War

-Minecraft


-Orange Box (van PS3-ra is csak a Valve otthagyta őket- azaz nincs support=bugos szar)


A COD, Crysis, Dead Rising, néhol a bf3, jobban néznek ki szerintem:)

PS3 ról szerintem hiányzik valami. Persze a szar PSN megvan nekik, igaz fizetős a LIVE de nem halsz meg havi 700Ft ból:)

2012. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző:


oké, hogy leírtad a véleményed, máskor inkább ne.

2012. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És mi nem tetszik benne?:D
2012. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!