Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim géphez jó a...

Xbox 360 Slim géphez jó a régi fajta külső 20gb-os hdd, vagy csak az új slim típusú?

Figyelt kérdés

Ez lenne a régi: [link]


Ez pedig az új: [link]



2012. máj. 16. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak az új.
2012. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy az újfajta, az igazából a réginek a belső tartalma, burkolat nélkül. Tehát akkor vhogy csak meg lehetne oldani, hogy a régit használjam slim géphez nem?
2012. máj. 16. 19:01
 3/9 anonim válasza:

Nah szóval.Tegnap vettem énis egy xbox 360 slim-et és el is gondolkodtam ezen.Szétnéztem a neten és megis találtam a választ.

Egy megoldás van,mégpedig a régit,és az újjat is szét kell szedni,az újból átkell rakni a hégibe a hdd-t.

Ezután már csak csatlakoztatot és mennie kéne :)

2012. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze ez működhet, de többe kerül, mintha vennél egy újat, így aztán nem túl sok értelmét látom.

Max akkor ha van egy régid, és eladni nem akarod...

2012. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És azt semmiképp nem lehet megcisnálni, hogy veszek egy régi 20gb-osat, és annak kiszedem a belsejét, és azt teszem a gépbe?
2012. máj. 19. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Tok nélkül nem.
2012. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen tokról lenne szó?:O Erről kicsit le vagyok maradva.
2012. máj. 20. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz rajta?

Van a régi és az új féle HDD, ami egy dologban különbözik elsősorban, más fajta a külső műanyag borítása/tokja.

Lehet venni üres tokot, abba bele tudod tenni a régi fajta belsejét, de többe kerül, mintha simán egy újat vennél...

2012. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja értem már, köszi a választ. Egyébként találtam egy helyet ahol csak 4900 a régi fajta 20gigás, és egy másik helyen meg 1900 a tok. Ami összesen 7000 rugó lenne, és így már olcsóbban ki lehet jönni, mert slim típusút 8000nél olcsóbban nem láttam. Így akkor már megérné a régit vennem tokkal együtt?
2012. máj. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!