Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 slim vagy Iphone 4S?...

Xbox 360 slim vagy Iphone 4S? 15/F

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? Érvek? Tapasztalatok? Ballagási ajándék lenne :)
2012. máj. 16. 07:42
 1/8 anonim válasza:

Komolyan kérdezed?:D

A kettőt nem lehet összehasonlítani, attól függ, hogy mire van szükséged. Telefon vagy konzol. Döntsd el.

Xbox 360-hoz nem árt egy normális (nem kocka) tv.

Bár látom nagyon nagy bajban vagy, hogy mit kérj:D

Ha van normális géped, amin a játékok normálisan elfutnak, akkor inkább kérj Iphone-t.

2012. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel 15 vagy, xbox. de nem értem, mert a box 55k, a telefon 190. kivéve persze ha csomagban van véve, de ott meg a díjat kell fzetni havonta.
2012. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy irigylem a mai ballagókat. értéknélküliség van, más mondjuk autót kap. Barátnőm osztálytársa úgy kapott BMW-t 18 évesen ballagásra, hogy épp átcsúszott...
2012. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha játék: Xbox 360

Ha minden más egyéb: iPhone

Ha az ár is beleszámít: Xbox 360

És ha az érték is: Xbox 360

2012. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az iphone 125k lenne ;)

De mondjuk xboxxal most nyáron sokat játszanék, de ahogy elkezdődne a gimi akkor már nagyon keveset. mivel flashes lenne nincs internet, live stb. :(

Iphone az meg mindenapi használatra jó csak sok az ára.

Inkább előrelátóan gondolkozok.

2012. máj. 16. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
ha van pénz iphonera, ne flashelj... 55k az új box, 10k a 12 hó live, a használt gamek meg 2500-5000 között vanak. ha 125 ezer van iphonera, legyen erre is... közelében nincs ennek egy szar flashes gép... no live, no achik, közösség...
2012. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel akkor egy olcsóbb telefont és mellé egy Xbox-ot vagy egy hordozható konzolt?

Nem csak Apple cuccokból áll a világ, másrészt meg a 125k-s iPhone még idén "menö", utána már nem, merr najd kijön az új, még erösebb hardverrel, 1-2 játék csak azon fog már futni stb.

Persze lehet azt is csinálni, hogy megveszed, aztán egy év múlva meg +30-40k-ért meg becseréled egy újra stb.


Amúgy meg jól írják, konzolt már nem éri meg feltörni. Nekem sincs sok játékom hozzá, de nem is unatkozok, 1-2 játékban egyszerüen iszonyat jó multi van. :)

Persze ez én vagyok. :D

2012. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
látom már egyszer buktál...
2012. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!