Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Igaz az hogy már létezik a...

Igaz az hogy már létezik a ps3-ra kinect vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Így hallottam, de remélem nem igaz.

2012. máj. 14. 19:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
És ki a rosseb f*sza kérdezte, azt hogy melyiknek van nagyobb neve?
2012. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Na jó van...meguntam. Nem érdekel a sárga kazettásom? beszámíthatod a ferrariba is! :D
2012. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Hu...ezt érdekes volt végig olvasni. LoL Én amúgy tudom hogy a ps3 sok mindenben jobb, de nekem akkor is boxom van.
2012. máj. 16. 16:55
 24/29 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hogy minek mije van, box sem szar, csak azt a gyépét próbálnám meggyőzni, hogy a box semmiben sem jobb a ps-nél (bár úgy látszik ő sem erre gondolt), viszont nagyobb neve sincsen.

Sony jóval nagyobb cég, pláne a játékiparban, sokkal nagyobb a neve, és ha valamiből szinte ugyanannyit adnak el, akkor az azt jelenti, hogy tényleg nem lehet az MS ismertebb.

2012. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb az lenne ha nem úgy írnád, hogy "mijen" hanem, hogy "milyen" :D
2012. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igaz, elég ciki nem rosszul írni, most mentegetőzhetnék, hogy csak nem figyeltem azért írtam úgy, de ez most nem is fontos, hanem az, hogy neked pont a lényege sikerült megragadni.
2012. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Tisztelet Mindenkinek!!!

A kérdésre a választ már sokan megadták...!!!

Az én véleményem szerint hosszú távon a ps3 a jobb..!!!

Az X-box 360 MAXIMUM egy dologban tud többet! Ezt úgy hívják, hogy Kinect, DE!!! A Box DVD-vel működik, a Ps3 meg Blu Ray lejátszóval...!!! A Blu Ray pedig a jelen, és a jövő is!!!! Ha a Sony ügyes, akkor a későbbiekben akár még többet ki tud hozni a konzolból, hisz egy Blu Ray lemezre több 10 GIGA fér rá, egy dupla rétegű dvd-re meg 8GB..!!! Mondom, ha akarják, és, ha ügyesek!!!!

Hozzátenném: a Ps3-hoz is van mozgásérzékelő, és számtalan jó dolog, ugyan úgy, mint az X-box 360 esetében...!!! Két nagyon jó konzolról beszélünk!!!

Én X-box 360(Wii), és ps3 között vacilláltam, nagyon sokáig a Box volt a befutó nálam főleg a Kinect miatt, de aztán a Ps3 mellett döntöttem!!! Az indok a hosszú élettartam volt!!! ( Blu Ry, 3d...stb...)

GONDOLJATOK BELE!!! 2012 és utána: A Dvd vagy a Blu Ray a jövő??? És Tisztelt X-box 360 pártiak! A következő X-box szerintetek DVD alapú lesz?????????? A válasz: NEEEMMMM!! (Ha nem hülyék, már bocsánat...!) A Sony nagyon ügyesen gondolkodott, mikor megalkotta a Ps3-at, hisz a Blu Ray miatt, akár sokkal tovább maradhat majd ,,állva,, a piacon...!!!

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az X-box 360 is egy nagyszerű konzol(Kinectel együtt meg főleg!!!), és nagyjából ugyan olyan a grafikája, mint a Ps3-nak!!!!

Én hosszú távban gondolkodtam, és mint előbb említettem a Ps3 mellett döntöttem!!!!! És, ha előbb utóbb lesznek majd következő generációs konzolok, akkor a Ps3 egy jó darabig még biztos, hogy bírni fogja a ,, strapát,,!!!

De, ha esetleg az idő múltán a Ps3 a háttérbe szorulna(még sok idő..) az sem baj....Én 20 éve nyomom a SNES-t, és nem izgat, hogy régi meg ilyesmi, nem fogok pl: minden 5. évben új konzolt venni, mert mindig van másik...!!! PS2-vel is 8 évet játszottam, és csak most döntöttem a Ps3 mellett! Hosszú évekig, nekem biztos jó lesz!!!

További Szép Napot Kívánok Mindenkinek!!!!!!!!!!!

Üdv: HUNNN

2012. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Hogy-hogy xbox 360 (Wii)??????

Az két külön konzol!!

2012. máj. 18. 10:44
 29/29 anonim ***** válasza:

X-box 360(WII) PS3.. Ezen három konzol között gondolkodtam, és a Wii azért van zárójelben , mert az írásom az X-box 360 és Ps3 ,,összehasonlításáról,, szólt... :D :D

Bocsi, lehet ez a része félreérthető volt...De hasznos volt a válaszom! :D Üdv

2012. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!