Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Igaz az hogy már létezik a...

Igaz az hogy már létezik a ps3-ra kinect vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Így hallottam, de remélem nem igaz.

2012. máj. 14. 19:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Xbox-nak nagyobb neve van mint a PS-nek! Nézz meg filmekben, reklámok...többet hallasz róla! Az meg hogy a SONY mit tervez meg mit nem az szerintem senkit nem érdekel! Én is tervezek mindent, de mutatni is kéne valamit! :) Ennyi erővel mondom, hogy Én már 20 éve tervezem és rólam koppintották! :)
2012. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

# 11/11

Te olyan sötétségben élsz, hogy az már fáj. Azt sem tudod miről beszélsz.

2012. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Én meg több Suzuki reklámot látok a tévében, mint Ferrarit.

Ezek szerint akkor a 10 éves fostos Swift-em lenyomja bármelyik 458-at, nem?

Tipikus fogyasztó idióta vagy.

2012. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik."


Asszem nem is kell ehhez mit hozzáfűznöm, elég volt ezt bemásolni.

2012. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Ne 800 autómárkát hasonlíts össze, hanem 2 konzolt! Árban ugyanott vannak, de ha van egy Italia-d egy swift áráért akkor szólj és már megyek is érte Te kis ügyes! :) Többet látsz boxról, mint PS-ről! De neked PS-ed van és igen ezért a PS jobb! Miért nem adta ki akkor a kinect előtt ezeket a dolgokat amiket már évek óta csinálnak?
2012. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Boxom van, de ne zavarjon. :D

Tudod mit? Akkor egyél szart! 1 milliárd légy nem tévedhet!

"Miért nem adta ki akkor a kinect előtt ezeket a dolgokat amiket már évek óta csinálnak?"

Mit nem adott ki? Már évekkel ezelőtt kiadták. És mint írtam azért nem fejlesztették tovább, mert még mindig nincs értelme, mert még a kinect is egy csak egy gagyi izé.

2012. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Még kőböl faragták ki... Na akkor ess a kaszába!
2012. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#15


Bár úgy sem lehet meggyőzni téged, de nem baj, próbálkozzunk.

Szóval ha naponta 30 reklám menne le a véres tamponos levesről a tv-ben, míg csak 10 McDonald's reklám, akkor kijelenthetjük, hogy a véres tamponos leves igenis finomabb, mint a meki, mert több reklám van róla?

Ez csak azt jelenti, hogy MS képes több pénzt kiadni a marketingre, vagy épp nagyobb szüksége van rá.

Amúgy a legtöbb film/sorozat amcsi, ahol a box elterjedtebb (ami nem egyenlő azzal, hogy jobb), így nem meglepő, ha tényleg több helyen látni, de rengetegszer láttam már pont PS-t filmekbe.

Eladásokban ugyanott tartanak, mert box csak az USA-ban elterjedtebb, mindenhol máshol a PS3 vezeti az eladási listákat.

Viszont az eladott darabszámnak sincs semmi köze a minőséghez vagy hogy melyik a jobb, a Suzuki sem jobb csak azért, mert milliószor több kocsit ad el, mint a Bugatti.


Várom a válaszod, biztos vagyok benne, hogy valami hülyeséget ugyanúgy fogsz még ide írni, de kíváncsi vagyok mit.

2012. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ez jobb meg az jobb hanem azt Babám, hogy nagyobb a neve! Meg barmok vagytok nagyon b*ssza meg, mert egy véres gec*s levest ne hasonlíts a mekihez meg egy suzukit a ferrarihoz! :D De ha Ti egy árba kapjátok a véres gec*t meg a mekit akkor jó étvágyat hozzá! Nem hiszem azt sem hogy egy ferrari 300.000-be kerülne! :D
2012. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Eladó, vagy csere érdekelne Xbox360-ra vagy PS 3-ra!

irányár: 60.000


[link]

2012. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!