Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Igaz az hogy már létezik a...

Igaz az hogy már létezik a ps3-ra kinect vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Így hallottam, de remélem nem igaz.

2012. máj. 14. 19:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Move van hozzá! Olyan kb mint a WII-hez a távirányító.
2012. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Playstation move van hozzá, teljesen más technológia mint a kinect, de még a wii-től is elég messze áll. Egyébként miért reméled?
2012. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekel, miért reméled, hogy nem igaz?
2012. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy move van hozzá, csak olyas mit hallottam hogy valami kinect félét is lekoppintottak már hozzá. Azért reméltem, hogy ez nem igaz, mert akkor tök mérges lettem volna, hogy most az emberek a tök jó xbox helyett egy szemét másolás miatt inkább ps3-at fognak használni.
2012. máj. 15. 15:15
 5/29 A kérdező kommentje:
Bár az is igaz, hogy nekem aztán tök mindegy. Nem tom pontosan hogy miért írtam bele, hogy ,,remélem"
2012. máj. 15. 15:16
 6/29 anonim válasza:
Ha minden igaz terveznek hozzá új eyetoyt (az Ms a kinectet az eyetoyról copyzta)
2012. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

"a tök jó xbox helyett egy szemét másolás miatt inkább ps3-at fognak használni"

Ehehe ja hogy idióta fanboy vagy.

Így már más.

Megsúgom egyébként, nem sokkal ugyan, de a PS3 kb mindenben jobb a boxnál.

Ez a tévé előtt ugrálósdi meg mindkettőnél hatalmas marhaság.

2012. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

"tök jó xbox helyett egy szemét másolás miatt inkább ps3-at fognak használni."

Kérdező, te mit érzel olyankor amikor ilyeneket mondasz?

Ahogy az előző is mondta a PS3 majdnem mindenben jobb.

2012. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ha csináltak volna hozzá egy Kinect féleséget hidd el nem valami gagyi szar lett volna, Sony-ról van szó, valószínűleg jobbat csinált volna, mint az MS (pl. Eyecam vagy mi már PS2 óta létezik, és az is képes érzékelni az emberi mozgást és valamennyire lehet is vele irányítani a játékokat, viszont azt nem arra tervezték, ha most 2012-ben csinálna a Sony egy ilyet, amit direkt arra fejleszt ki, a Kinect gyerekjátéknak tűnne (mondjuk most is annak tűnik)
2012. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

A kinectben igazából az egyetlen értelmes szolgáltatás a hangvezérlés.

Ahhoz meg kicsit talán húzós az ára, de kiadhatnának valami "Kinect Mic" Lite Edition-t. :D

2012. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!