Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic lumix dmc-fs16 vagy...

Panasonic lumix dmc-fs16 vagy Samsung PL20?

Figyelt kérdés
Azoknak a segítségét szeretném kérni, akiknek legalább az egyikről vannak tapasztalatai. Ha mindkettőről, az még jobb. Melyik készít jobb képeket, mennyi ideig bírja bennük az akksi, illetve melyiket éri meg megvenni? (Az áruk hasonló, nem ezen múlik.)

2012. máj. 7. 12:40
 1/4 anonim válasza:

Pana!


Mondom en akinek nem volt Samsung ja.. bocsaanat..


Szoval Pana rol..

az akksija szuppper!!

tenyleg birja..

meg is lepodtem, h mennyire,,

automataban is szep..

es manualisan is lehet vele babralni.. (nem is keveset)

"kezre all".. szoval konnyu kezben tartani.. (vannak csuszos peldanyok.. de ez)

a flash hasznalata is egyszeru..(oo,, szoval jol hasznalhato ha kell ..de ha nem akkor..)


nah nem ragozom..

amatornek.. kozepszintu amatornek.. (?..(nem lekezelonek szantam...szoval nem profi kamerasnak..)) tokeletes..


en a pana ra szavazom

nem fogod megbanni ha a ketto kozul ezt valasztod..


jah es ugye leica lencse,, x pana val

(szep kepek! foleg a kijelzoje..

hmm baan neha a PC monitorjan sotetebbnek tunik mint a gep kijelzojen..de nem zavaro!!)


hmm most belegondolva..

csakis Panaaaa:)

2012. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végülis azt rendeltem, akkor ezek szerint jól tettem. Ja, és igen, itthoni használatra lesz, nem művészkedni. :) Köszi mégegyszer! :D
2012. máj. 24. 17:02
 3/4 anonim válasza:

ohh de jo:)

de "muveszkedni" is lehet vele

nem fogod megbanni! Igerem!

a samsungot lehet..

oo es nem vagyok a Pana beepitett embere..:)

2012. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálgatom már, meg vagyok elégedve vele :D
2012. máj. 27. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!