TidusFamous kérdése:

Melyik TV éri meg jobban Főleg PS3-ásra akarom használni. Samsung 32" FullHD UE32D6100 vagy Panasonic VIERA TX-P42G20E?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 21:31
 1/6 anonim válasza:

PANASONIC KISPOFÁM. TAPASZTALATBÓL MONDOM.(NEM PRÓBÁLTAM SAMSUNGOT PS-HEZ DE AZ IS JÓ) INKÁPP PANASONIC. ,

. )

2012. márc. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Panasonic.

Plazma is plusz pont, és a +10 col is hatalmas különbség.

2012. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget,hát mindenki akit kérdezek panasonicot mondja,3d miatt tetszik a másik meg a SMART miatt de magam se tudom mennyire fontosak nekem ezek:/
2012. márc. 14. 21:42
 4/6 anonim válasza:
3D-s tvnél figyelj h aktív szemüveges legyen, ha a ps3 3d-jét akarod használni
2012. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez uj info ,hogy ezt is kell figyelni..gondolom ez ne olyan mert a legolcsobb 3D_tv:/

de nagyon a plasma felé megyek....vhogy ez a 82cm kicsinek tünik,pedig jelenleg egy 72cm 4:3 sd tv-n ps3-zok xd

2012. márc. 14. 23:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez a Samu is aktív 3D-s, de mondhatni az jelenleg felesleges, mert a PS3 úgy is csak csökkentett felbontásban bírja a 3D-t, de a PS4 már fogja bírni az 1080p 3D-t, szóval jövőre nézve azért nem árt az aktív 3D-s tv.


Nehéz kérdés, hogy kicsi, de 3D-s tv-t vagy nagy, vagy nem 3D-s tv-t vegyen az ember, ha nem olyan nagy a szobád, és kb 2 méterről néznéd a tv-t akkor elég a 3D-s, annál távolabbról már tényleg elég kicsi.

2012. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!