Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kamerát ajánlotok egy...

Milyen kamerát ajánlotok egy TELJESEN KEZDŐNEK?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt a kamerázás, elég nagy filmrajongónak tartom magam. Ellenben pénzem sose volt ilyen komolyabb kamerákra. Ha meg volt akkor kaja, ruha számla stbstb

Én egy ilyesmit néztem ki:

[link]

De nem tudom nem elég tré-e ez, de én tényleg teljesen laikus vagyok ezekhez, még keembe se fogtam sose kamerát.


2012. ápr. 26. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a játék kategória. Optikai zoom nélkül ne vegyél kamerát. Persze ha nagyon szűkében vagy a pénznek, akkor nem egyszerű a választás.
2012. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez nagyon gagyi, ennél még a mid-highend mobilok is csillioszor jobb minőségben rögzítenek. Spórolj egy kicsit és vegyél inkább valami alsókategóriás Canont, esetleg használtan valami középkategóriás kamerát (lehetőleg ami memóriakártyára rögzít). Az ilyen Rollei, Technika, Trust, Genius és olcsó Toshiba kamerákat pedig messze kerüld el, ez mind szemét kategória.
2012. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Akkor inkább spórolok még.

40-50 ezerért azért már lehet normálisabbat is kapni, ugye?

2012. ápr. 26. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Körülbelül ott kezdődik.
2012. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!