Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Erre a kis gagyi gépre milyen...

Erre a kis gagyi gépre milyen virusírtót ajánlotok ami nem lassitja be teljesen?

Figyelt kérdés

proci:P4 1,50GhZ

Ram:256MB


2012. febr. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen gépre nem raknék aktív vírusírtót, mert szétlassítja. Bár kitudja, talán egy Microsoft Security Essentials nem a világ vége. Egy próbát tehetsz vele és ingyé' van. Persze ehhez hatalmas odafigyelés is kell, de nekem pl évek óta nem volt vírusom, szimplán mert nem vagyok olyan, hogy minden vackot megnyitok. Magától meg nem lesz vírus a rendszerben.
2012. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2012. febr. 4. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha nincs router mögött a gép, egy Windows Tűzfal MINIMUM legyen. Az fontosabb.
2012. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
méég modem sincs csak directben egy kábel a gépbe és betárcsázós net.
2012. febr. 4. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jelengleg 256MB ramom van és 1.81Ghz-m !avastot használok 1 kicsit belassítja bekapcsoláskor amíg frissít degépezés közben semmi megy mint a golyó
2012. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!