Ipad 3-at megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Nálam helyettesítené a laptopot. Nem akarok dvd-t írni, mert van online tárhely, böngészésre, zenére , játékokra használnám és dokumentumok készítésére.

2012. ápr. 17. 12:55
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Tabletre kevés az ios. De te tudod.
2012. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Laptopot sehogy sem helyettesíthetsz.

Ha csak böngészésre használod akkor is jobb egy laptop, dokumentumokra is, játékokra is laptop.


iPad csak akkor éri meg, ha van mellette laptop is (amúgy még úgy sem, de az már más kérdés)

2012. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
IGEN amennyiben ki tudsz használni egy tabletet. ha lenne rá pénzem biztos vennék. főleg a 1536*2048p-s minőség miatt. böngészésre,zenére szerintem hibátlan, youtube-on pedig rengeteg videot találsz játékokról. a játékok szerintem nagyon jók (ok,nem olyan mint pl gépre a BF3,de nem is rosszak). dokumentum készítéshez én nemtudom hogy milyen lehet egy tablet, én úgy sejtem,hogy kicsit nehezeb lesz kezelni mint egy pc-t vagy laptopot, de én nem próbáltam. nézz róla teszteket, ha tetszik vedd meg, én a helyedbe biztos megvenném.
2012. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja van, a dokumentumokat még nem tudom hogy lehet létrehozni, a többire, amit szeretnél, viszont csúcsszuper!!!!
2012. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!