Megéri megvenni a psvita-t?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 17:19
 1/6 anonim válasza:
Hááát, nem tudom... Az az igazság, hogy engem ott keserített el a dolog a legjobban, hogy nem lehet aksit cserélni a vitában ellentétben elődjeinél...ha sokat utazol akkor szívás, ha egyszer csak kikapcsol...meg amennyiért árulják, inkább veszek egy xboxot360-at vagy egy ps3-mat...sztem jobban megéri...volt már kezemben ez a masina és az egyszer biztos, hogy nagyon durva módosítások vannak benne, de engem nem fogott meg. Nem tudod lekötni. Megérni biztos, megéri megvenni de mindenkinek izlések és pofonok, hogy kinek mi jön be. Nekem személy szerint jelenleg ennyi pénzért nem éri meg...
2012. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző:


abban igazad van, hogy egy ps3/box is olcsóbb, pedig azért az mégis durvább cucc, de ezek már 6-7 éve vannak a piacon.

PS3 1,5 éve többe került, mint most a Vita megjelenésekor, szóval azért nem mondanám drágának (persze tudom, hogy nem kevés pénz az a 65k, de ingyen mégsem osztogathatják).

Illetve ha megnézzük a jelenlegi telefonok árát, mondjuk legyen a Galaxy Note, mert annak pont ekkora a kijelzője, vagy 150+ ezer, és fele ilyen erős sincsen.

Szóval igenis jó árban van, ha valakinek van rá pénze, mindenképp megéri, mert nincs semmilyen hibája, tud mindent amit kell.

2012. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
FOREVER psvita!!!
2012. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a vitát alig veszik a 3ds mellett, ami szintén egész jó gép lett jóval a vita ára alatt lásd www.vgchartz.com.


Amilyen gépet alig vesznek arra jóval kevesebb játék is várható.


Különben jó gép lenne a vita is.

2012. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Veszik azt elegen, lehet a 3DS-hez képest le van maradva, de a Sony is kb ilyen vagy talán még rosszabb eladásokra is számított, szóval jön majd rá minden játék, meg majd úgy is beindulnak az eladások, eddig az összes Sony termék így indult (még a PS2 is, ami mai napig a legtöbbet eladott konzol).
2012. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól még tény marad, hogy 3dsre már most van minden, még a legnagyobb psp húzócímnek számító monster hunter folytatása is 3dsre van bejelentve, olcsóbb a gép mint a psv, egész jó is ahogy láttam most azt éri meg venni, és emiatt azt is vesznek a legtöbben.


a psv erősebb de nagyon drága, és még nem sok játék van rá, vagy beindul és akkor jó, vagy nem, és akkor csak néhány olyan gyengébb címet írnak át rá amit elbír a vita, ha valaki mindenképp vitát akar akkor a kivárást javaslom, hogy tényleg beindul e a "kis" gép.

2012. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!