Aki vett Ipad2-t annak jó vétel volt, nem bánta meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
nem vettem, de nem is kéne. Ultraszar az egész... Nem érdemes megvenni! Ott van helyette a Samsung Galaxy Tab termékcsalád! Az már igazi, minőségi tablet! Semmilyen Iphone terméket nem érdemes venni! (A 18% azért van mert "kicsit" trágárúl beszéltem gyakorin)
2012. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy eve,azota napi szinten hasznalom,az asztali gepem mar alig van bekapcsolva . Ha elutazok valahova,akkor offline terkepeket toltok ra ill. Iinformaciokat az adott orszagrol , kavezokban megnezhetem az uzeneteimet ..stb . En kifejezetten szeretem,az elottem szolo pedig hasznaljon csak nyugodtan olyat,amilyet akar,hiszen az apple szar ,de valahogy megis a vilag legertekesebb vallalata lett es minden elektronikai ceg oket masolja ...

Mellesleg ezt az uzenetet is ipad2-rol irom :)

2012. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ipad 2 semmire se jó szerintem szeretem az apple de ahhoz hogy mindenhova magaml vigyem nagy ha meg olyan helyre megyek ott a laptop sokkal gyorsabb/kényelmesebb netán ha játszani is akarsz komolyabb játékok is futnak 1 laptopon (már ha jó ) 1. hsz hülye látszik hogy csak szidja az applet. 2.hsz nek üzenem probáltam már ipadet de ha lenne se használnám a gép helyet sokkal kényelmesebb 1 asztali gép és gyorsabb is de ha lenne pénzem és vmi hordózható kéne akkor laptopot vennék.
2012. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2012. ápr. 8. 22:25
 5/5 anonim válasza:
Nekem iphonom, ipad2 om van es nagyon szeretem! Nem igaz hogy lassu, meg hogy egy laptopot kenyelmesebb hurcibalni barhova is! Akinek van az tudja!:)
2012. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!