Xbox 360 slimet vagy ps3 slimet vegyek?

Figyelt kérdés
ps3,xbox,360,slim,vásárlás,vétel,slim,xbox360,vagy,playstation,játék,konzol
2012. febr. 14. 19:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs rossz helyre írtam a kereső szavakat :D
2012. febr. 14. 19:42
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzív játékai (tehát azok, amik csak az egyikre jelennek meg, a másikra nem, pl. Halo 3 csak xbox 360-ra jelenik meg, God of War meg csak PS3-ra), és amelyik barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel játszanál.


Xboxon fizetős a multi (Xbox live, évi 9-10e Ft), PS3-on nem, viszont az XBL jobb, mint a PSN de nem sokkal.


Ha van rá mód, próbáld ki mindkettő controllerét, hogy neked melyik kényelmesebb.


Ha viszont másolt, nem eredeti játékokkal akarsz játszani, akkor csakis xbox360, viszont akkor nem tudsz multizni.

2012. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már mindkettő kontrollerét kipróbáltam semelyikre sincs panaszom.Viszont nem tudom eldönteni melyikkel járnék jobban.
2012. febr. 14. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Komolyan muszáj ezt a kérdést 5 percenként feltenni?

Komolyan nem bírjátok elolvasni a többi 1000 pont ugyanilyen kérdést?

Ha nem tudsz dönteni vedd meg mindkettőt, vagy egyiket se.

BTW mindkettő jó választás, mindkettővel jól jársz, egyiket se fogod megbánni.

2012. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem szar (az már más kérdés, hogy az egyik jóval jobb), szóval hatalmas probléma nem lehet abból, ha a rosszat választod.


Amúgy ha warez akkor xbox, ha eredeti akkor ps3.

2012. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagy tévhit, ps3-on is lehet warezolni, csak bizonyos fw-nek kell rajta lenni. amúgy xboxom van, de ps3-at ajánlom, ha van rá keret.
2012. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző:


nem is azt írtam, hogy ps3-on nem lehet warezolni, csak arra gondoltam, hogy xbox-on az jóval elterjedtebb és kiforrottabb, mivel azt már a kezdetek óta fel lehet törni.

2012. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ez nem kérdés :) Csak a PS3 :) Szerintem jobbak a címei. Pl Heavy Rain, Uncharted stb
2012. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tomi698 válasza:
Sztem a PS3-at. Mert jobbak az Exluzív játékai mint pl. Heavy Rain , Uncharted , The Last of Us... Xbox-on tényleg a multi kb. évente 9-10ezer Ft NEM COPYZNI AKAROK!!!
2014. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!