Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS Vitába jó a jack dugós...

PS Vitába jó a jack dugós fülhallgató vagy direkt ps vitás jó csak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Normál 3,5mm-ss jack.
2012. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos?:D mert még nincs Vitám csak van egy jó nofear fülhallgató akció és vennékelőre egyet.
2012. márc. 31. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyiért vennél No Fear fülest?

Csak mert nem a legjobb márka, talán 2-3, maximum 4 ezret érdemes kiadni érte, mert nem is szól valami húdejól, és kb egy fél év után meghal (mint az olcsóbb fülesek többsége).

2012. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2000 forintért. Annyit még úgy vélem megér és ismerősöm rendelt sokat, gondoltam miért ne? Ha majd lesz pénzem veszek direkt PS Vitásat. De az valami 7000 forint ha jól láttam. Tényleg arról mi a véleményetek?
2012. márc. 31. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:

2k-ért még megéri.


PS Vita fülhallgatókról rosszat nem olvastam még, egy átlag embernek tökéletes, ha nagyon audiofil vagy és zenei hallásod van akkor valószínűleg nem lesz elég.

Én mondjuk inkább vennék akkor már egy Sennheiser CX300-II-t, 9k körül már kapható, és biztos jobb nála, Vita füles akkor ajánlott, ha Skype vagy bármit ki akarsz használni, mert van benne mikrofon.

2012. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
magába a VItába nincs? Ja, és van már akkor skype vitára? mert annyi mindent olvastam már hogy nem tudom eldönteni... (ha van akkor hogy "működik"? honnan lehet megszerezni?
2012. márc. 31. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Még nincs rá Skype, ha lesz akkor vagy Store-ból lehet letölteni, vagy ami szerintem még valószínűbb új FW-t adnak majd ki amibe már benne lesz.

Szerintem már áprilisba várható, még február végén mondták, hogy nemsokára jön a Skype.

2012. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És ha olyan nem ps vita fejhalgatóm van ami mikrofonos azzal tudok ps networkön beszélni ???
2013. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!