Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nincs olyan fülhallgató ami...

Nincs olyan fülhallgató ami meg van erősítve, és strapabíró?

Figyelt kérdés
Mert mp3 lejátszómat használom futásnál meg bicajozásnál és nem sokáig bírják a fülhallgatók. Mert ha mondjuk beakad valahova véletlenül akkor máris elromlik valamelyik oldali fülhallgató, vagy ott ahol be kell dugni a lejátszóba. Nincs olyan amit strapabíróra gyártanak, szóval hogy meg lenne erősítve valami fémszállal vagy nem tudom hogy a vezeték ne szakadjon meg olyan könnyen?
2012. márc. 22. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, de nem akarod az olyat megfizetni!!!
2012. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira drága? Mennyi amúgy?

Akkor inkább jobban megéri ha veszek pár száz forintosat és havonta, kéthavonta cserélem?

2012. márc. 22. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Márkásat kell venni.

Sennheiser, AKG.

Haveromnak pl egy 5-6 ezres AKG-je volt, ahol a kábel szövettel volt kívülről megerősítve, na az tuti, hogy egy könnyen nem fog tönkremenni.

Nekem egy 20 ezres Sennheiser van, ennek mondjuk a kábele elég gagyi, de jól bírja, a hangja meg egészen zseniális...

2012. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet beruházok egy ilyen AKG-ra, majd utánanézek. Jó lenne ha valamelyik már bírná sokáig.
2012. márc. 22. 20:45
 5/7 anonim válasza:

A Philipsnek vannak a net szerint jó kis strapás fülesei.

Én ezt vettem ma bagóért, 3300Ft-ért és két év garanciával!

Nem semmi! Amúgy eléggé meg van erősítve, van csipesze is, külön kis tokot is adtak hozzá, és eső és izzadtságállónak hirdetik, kiváncsi vagyok mit bír majd nálam.

Egyébként pedig ez elég vad, de nem lehet kapni itthon:

[link]

2013. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szóval ezt a Philips shq 1200-ast, de sok helyen lehet shq 1000 et is venni, nem tudom melyik lehet a jobb: [link]
2013. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a Philips nem tűnik rossznak. Főleg ha igaz amit írnak róla, és tényleg bírja. Nekem olyan ajánlottak ami kevlár szállal van erősítve, valami Sunrise akármi a neve. De hát 20 ezer körül van......
2013. jan. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!