Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3-hoz milyen TV-t...

Playstation 3-hoz milyen TV-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kinéztem már egy LG 32LK450 LCD 32'' Full HD. Szerintetek ez jó lenne hozzá vagy valami mást vegyek? Kábé egy árba legyen ha még ajánlotok. Válaszokat köszönöm elöre is. :)

2012. márc. 19. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Random fullhd-s tv, semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint a többi, jó lesz ez.
2012. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem tökéletes hozzá mert ha olyan régi nem LCD-s Tévét veszel akkor fekete fehéren lesz csak elérhető a játék. A jobb élvezetért nagyobb tévét is vehetnél de szerintem ez is jó!
2012. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző:


miről is beszélsz?

Most azt mondtad, hogy CRT tv-n csak fekete fehér a kép?

Kíváncsi vagyok ezt a hülyeséget honnan vetted.

2012. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem ajánlom az LCD-t, mert nem Full HD-s játékoknál nagyon ki szokták hozni a hibákat, plazma vagy LED ajánlott szerintem.
2012. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nem akarok kötekedni de Led ben és plasma ban is vann full hd...

2012. márc. 20. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem te nem érted amit #4 írt, olvasd el még egyszer a kommentjét, és szerintem magadtól is rájöhetsz, hogy nem is ezt mondta.


Amúgy meg LED=LCD, szóval ennyi erővel az SD tartalom LED-en is ugyanolyan csúnya.

2012. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fikázó válaszadómnak üzenem: Én jártam már így de nem csak PS3-mal hanem PS2-vel is! A God of War 2-vel játszottam a PS2-n és és fekete-fehér volt a kép! (Igaz nem mindegyiknél játéknál) utána vettünk egy LCD tévét és már nem volt olyan! Benne van a pakliban hogy fekete-fehér lesz a játék!
2012. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!