Melyiket válasszam? 15/F

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom eldönteni hogy mit vegyek. Szeretnék egy PS3-at, egy PSVITA-t vagy LAPTOP-ot. Nos én szívem szerint a PS3-at venném de nincsen TV-m (mármint van de az egy 35cm átméröjü 5éves tévécske) és amellett a PS3-hoz a játékok is olyan árban vannak hogy felakad a szemed... Nézegettem a PSVITA-t is. Nos 3-4 órás aksival is elég jó, és a játékok is olcsók rá ahoz képest hogy most jelent meg már lehet kapni nem egy olyan játékot ami a PS3-hoz képest félárban van... Laptop-ot is nézegettem csak azon gondolkoztam hogy inkább játékra használnám max netezésre. Láttam is egy jó kis laptopot ami kijönne a pénzböl, de azaz hogy a játékok fejlödnek és a technika is, szóval akkor már 2-3 év múlva új gépet/laptopot kellene vegyek hogy fussanak a játékok rajta... Elnézést az esetleges helyesírási hibákért de gyorsan írok. :) Válaszokat várok, indokkal ha lehet!!! Elöre is köszönöm.
2012. márc. 16. 17:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még elfelejtettem odaírni hogy ha esetleg kijönne a ''PS4'' akkor már a PS3 is el lesz felejtve... Ezt is negativumnak nézem.
2012. márc. 16. 17:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit láttál, mert PS VITA-ra ugyan annyiba kerülnek a játékok mint PS3-ra és egyetlen előnye, hogy hordozható, de szerintem te nem utazol annyit, hogy kihasználnád. A laptop nem játékra van, egy gamer laptop árából meg kijön a PS3 +TV +játékok és még move is belefér. A PS4 nem mostanában fog kijönni, szóval szerintem PS3-at vegyél.
2012. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
iPad,pod?
2012. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a Ipon/pad nagy hülyeség pl Iphone is 200k de ugynolyan telefont veszel 70k ért csak az mongyuk samsung/nokia szal azt felejtsd el amit írt előző.Hát nem tudom nekem volt PSP-m hát... nem tudom mennyire változtattak rajta sokat de az annyira nemjött be nekem.Laptop amin elmegy mostani játék Pl:Skyrim az 150-200e ft minimum... és egyre nagyobb lehet ami jövöre kijön az nem megy el .. én is így jártam a géppel megvettem akkor nagyon jó volt következő évbe már nembirtam játszani új játékokkal :/ Vettem xbox ot és azzal semmi bajom 1 éve megvan és a játékok jók simán elfut haverokkal is sokat játszok rajta.Úgyhogy én a Ps3-at mondanám de ha lehet akkor esetleg xbox (ami haverjaidnak van én azt venném) F/15
2012. márc. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Milyen telefont veszel te 70k ért, ami ugyanolyan jó, mint az iphone?
2012. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

előző: 70k nem vesz olyan jó telefont mint az Iphone de az a legrosszabb játszásra alkalmas eszköz amit vehetsz 200k-ért.

Mondta hogy inkább játszásra vagy netezésre amire jó is az Iphone de nem 200k-ért.


Szerintem ha játszani akarsz akkor Ps3 vagy PSVita. Itt jön a képbe az hogy akarod-e hordozni is, ha igen akkor Vita ha nem akkor ps3. Árba a játékok egyformán vannak mindkettőre.

2012. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
iPhone/pod hordozhatóbb, kiforrottabb készülék rendkívül jó design-al és rengeteg jó játékkal.És státusszimbólum is lett mára.És egy 32 gigás ipod kb. annyi, mint a vita.
2012. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te nagyon eltévedtél, ő konzolt keres nem telefont. Persze, ha bemutatod, hogy az iPhone viszi az uncharted 3-at 5"-on és nem 3,5"-on amin kb sz*rt se látni és az irányítást is megoldod a képernyőn kívül akkor azt mondom oké igazad van. De addig marad a PS Vita. Ja hogy az iPhone-nal lehet menőzni? Látszik meddig terjed az értelmi szinted. De ha már itt tartunk szerinted, ha egy 15 éves gyerek megmutatja a haverjainak az iPhone-t mi történik? Azok azt mondja, hogy "hű de jó" és kész, teheti vissza a zsebébe. És most azt képzeld el, ha előveszi a PS Vitát és pár igazi játékot (nem csak pár gagyit amit iPhone-ra lehet letölteni)

Bár én még mindig azt mondom, hogy PS3-at vegyél.

2012. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy konzolt keres.Akkor mindegy.Amúgy ízlések és pofonok...Vagy akinek ez, van akinek az tetszik jobban, és nem csak odáig terjed a tudásom, hogy lehet vele menőzni.A rendszerhez egy kicsit azért értek.
2012. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy a fájl hierarchiával tisztában vagyok, meg az ARM proci architektúrájával ,a kernellel, shellel stb.
2012. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!