Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdvözlök mindenkit Fényképezőg...

Djubika kérdése:

Üdvözlök mindenkit Fényképezőgépet szeretnék vásárolni választásom a Nikon Coolpix L120 és a Fuji S3200 körül forog. A gép családi gép lesz tehát kirándulásokon és más ilyen helyen használjuk. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Olvastam rola hogy a nikon t nem lehet manuálisan állittani a fujit meg igen Mit értek az alatt hogy manualis állitási lehetöség ???? Kell az egy családi fényképezőgépbe? Segítsetek választani


Elöre is köszönöm válaszotokat.



2012. márc. 12. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mi az, akkor valószínűleg nem kell. Hacsak nem akarsz elkezdeni komolyabban foglalkozni a fényképészettel. Egyébként azt jelenti, hogy az expo paramétereit (rekesz, záridő, érzékenység) külön tudod állítani, nem az automatika állítja helyetted.
2012. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként azt jelenti, hogy az expo paramétereit (rekesz, záridő, érzékenység) külön tudod állítani"


Ami gyerek fotózásánál és rossz fényviszonyok között (szobában este vagy borult időben) határozottan hasznos.


Én soha nem vennék L120-at...

2012. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor én laikusként is ki tudom használni ezeket a beállításokat? És a fuji S3200 jó készülék ?? Megéri az árát??
2012. márc. 12. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasznos, ha érdekel, ha akarsz vele foglalkozni. De ismerek olyat, aki a DSLR-t is csak auto módban használja. Neki - és mindenkinek, aki csak nyaralást akarja megörökíteni a családi albumba - felesleges. Úgysem fogja használni, mert nem tudja, mi az a rekesz meg mélységélesség. És nem is érdekli, csak hogy meg tudja mutatni a szomszéd Juli néninek, milyen volt Kréta.
2012. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az optika számít nagyon mert erdön szeretnék fotozni mivel a papa vadör és sok szép látvány van amit szeretnénk megörökíteni. Mivel nem vagyok már gyerek és eléggé közel állok az elektronikához flexografikusként dolgozom tehát hajlamos vagyok megtanulni manualisan is fotozni. Most már az a kérdés hogy megéri az árát a Fuji s3200 as érdemes megvennem ????
2012. márc. 12. 16:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Fuji s3200 lett a választás tutijó!!!!!
2012. márc. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!