Melyiket válasszam? 15/F

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom eldönteni hogy mit vegyek. Szeretnék egy PS3-at, egy PSVITA-t vagy LAPTOP-ot. Nos én szívem szerint a PS3-at venném de nincsen TV-m (mármint van de az egy 35cm átméröjü 5éves tévécske) és amellett a PS3-hoz a játékok is olyan árban vannak hogy felakad a szemed... Nézegettem a PSVITA-t is. Nos 3-4 órás aksival is elég jó, és a játékok is olcsók rá ahoz képest hogy most jelent meg már lehet kapni nem egy olyan játékot ami a PS3-hoz képest félárban van... Laptop-ot is nézegettem csak azon gondolkoztam hogy inkább játékra használnám max netezésre. Láttam is egy jó kis laptopot ami kijönne a pénzböl, de azaz hogy a játékok fejlödnek és a technika is, szóval akkor már 2-3 év múlva új gépet/laptopot kellene vegyek hogy fussanak a játékok rajta... Elnézést az esetleges helyesírási hibákért de gyorsan írok. :) Válaszokat várok, indokkal ha lehet!!! Elöre is köszönöm.
2012. márc. 16. 17:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hallod, ugyan ez a gondom nekem is kérdező, (csak nekem van tv-m) én a ps3-mellett döntöttem, sokkal jobb játékok vannak rá, netezni azzal is lehet, van benne co-op multi is, és egy jó néhány évig nem fog elavulni. Úgyhogy én azt veszem, ajánlom neked is. Ne haragudjatok, de szerintem az Ipod-ot nem lehet semmire sem használni, netezel vele és játszol érintőképernyőn ami nagyon nem adja olyan jól vissza a játékélményt mint a nyomógombos. Ráadásul az árából már egy jobb gépet vagy konzolt kapsz, amin sokkal jobb játékok vannak.
2012. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én ps vitát veszek mert játékra ott a gépem és vita nagyon jó amikor külföldre utazok vagy épp nem vagyok otthon ps3 meg inkább akkor jó ha neked otthonra kell vmi
2012. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!