Agybadugós füles 4000ért?

Figyelt kérdés
Tönkrement a skullcandy-m, az egyik fülesbe leszakadt a forrasztás. Úgy döntöttem nem forrasztom, hanem, mivel még garis, cseréltetek. 4000ért vettem, de azóta már 4500. Levásárlással cserélnek, és nem akarok pénzt költeni rá, akkor inkább megjavítom. Kapok 4000ért skullcandy JIB hangzású fülest?

2012. márc. 8. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
ezért ne vegyél skullcandy-t a legszarabb füles,csak azért "szeretik" mert jól néz ki,egy gagyi divatmárka amúgy.
2012. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közel se a kinézetéért vettem meg, kb lesz@rom hogy hogy néz ki, a hangzása a lényeg, mert tényleg jól szól. A kérdés pedig nem az volt, hogy mennyire sz@r a skullcandy, hanem hogy mi van helyette x összegért.
2012. márc. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!