Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » CD-iráskor kisebb sebesség...

CD-iráskor kisebb sebesség jobb hangminősget eredmémnyez?

Figyelt kérdés
Könnyebben kitudja tényleg olvasni a kérdésesebb biteket a cd lejátszó, kevesebb hibácska lesz benne, és szebb is lesz digitális szemmel nézve?
2012. febr. 20. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Digitálisan nézve szebb lesz, kisebb lesz a hibaarány és így régi lejátszók is meg tudják enni. Az újak a hibákat kijavítják a redundáns kódolás segítségével.

De analóg füllel hallgatva ha már le tudja játszani, akkor mindig ugyan olyan a hangminőség.

2012. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én egy régebbi, de jobb fajtából való deckel hallgatom (pioneer pd-207), és szépen lejátssza minden írási sebességgel.
2012. febr. 20. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én valaha kipróbáltam ezt, nagy sebességnél hibás lett a cd, kattogott. 8x-t használok, azzal mindig jó lett.
2012. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minél lassabban ir annál jobb. A probléma ott kezdődik, ha eleve rosszul írod meg, vagy rossz lemezre. Lemez és lemez közt is vannak hangzásbeli különbségek.
2012. febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!