Lugosi László kérdése:

Nos, nekem van egy xbox 360-om. És elég sok hírt olvasok azzal kapcsolatba rossz a hüttésük :SSShogy ha a hüttő bordákra teszek egy + ventit azzal le lehet csökenteni a hibásodás %-át nagyon kicsire? :DD

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:47
 1/3 norberto79 ***** válasza:
akár úgy is de az alap hátsó 2 ventillátor fordulatát szoktam még növelni jelentősen, ettől ugyan hangosabb lesz de valamit valamiért, illetve hűtőbordákat a memóriachipekre is! De legjobb az ún. hűtésmod, ha kikapcsolod még utána is járatja a ventiket egy darabig.
2012. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LinuxPower ***** válasza:

Ez az Xbox 360 meghibásodás nem ilyen egyszerű.

Csak a régebbi modellek kaphatnak 3LED-es hibát. A Slim modelleknél már ezt kijavították.

Illetve ha jól tudom, elsősorban nem a nem megfelelő hűtés miatt hibásodnak meg egyes Xboxok, hanem a forrasztás némelyiknél gyárilag rossz, amin semmilyen hűtés nem segít. Ezért van az, hogy némely Xbox évekig vígan elvan, míg egy másik 1 hónap alatt beadja a kulcsot.

2012. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
pontosítanám hogy általában a 3led azért jön elő mert rossz forrasztó anyaggak forraszák a GPU-ut az alaplapra meg a GPU és CPU más más hőmérsékleteken üzemelnek lehet akár 10C fok különbség a kettő között és ettől az alaplap eldeformálódik és mikor kikapcsolod és lehül felszakadnak a forrasztások.
2013. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!