Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi éri meg legjobban 150-170...

Iphone 4s kérdése:

Mi éri meg legjobban 150-170 000 ft-ig . Nekem laptop és ipad 2 vagy3 jutott az eszembe nektek? Szerintetek mi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy nő, de hosszútávon az drágább :(
2012. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, laptop ÉS ipad2, vagy az az "és" igazából "vagy" akar lenni.

iPad 2 legyen 100k, de még ennél is drágább, 70k-ból meg nem veszel laptopot.


Amúgy én épp tv csere előtt állok, szóval egyértelműen TV-t mondok, bár ahhoz még hozzá kell rakni egy kis pénzt.

2012. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En mindenképpen megvárnám az iPad 3-at. Dupla kapacitású aksi, 4 magos proci és brutál felbontású kijelző...
2012. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Asztali gépből 4x olyan jót kapsz, én nem venég ilyen gagyi szatr ez csak a buita embereknek lett kitalálva akik szeretnek rajosokodni.
2012. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Azért azt megnézném ahogy mondjuk vonaton összerakod az asztali pc-det vipeled a monitort a billentyűzetet aztán leülsz 3g netezni vele. Értem én, hogy buta vagy és nem érted meg, hogy egy-egy eszköz mire való, de kategorikusan ne butázz le olyanokat akiknek valami másra kellene a gép mint neked.
2012. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
iPad 2-t ma még sehol nem kapsz 100 ezerből, max ami agyon van használva és le van élve. Én a helyedben megvárnám az 3 érkezését (március fele ígérik Mo-ra) akkor lényegesen lejjebb fog zuhanni a 2-es ára. Minimum 32 gb-eset ajánlanám, mert a 3-as hoz már komolyabb appokat fognak csinálni, de nagy részük valószínüleg kompatibilis lesz a 2-es szériával.
2012. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a laptop már egy lejárt technológia a tablet megjelenése óta, szóval azt ne vegyél, akksi is sokkal tovább bírja ha hihetek az adatoknak, apple cuccot max akkor vegyél ha feltétlenül szükséged van rá, mert mondjuk iOSen kívül más oprendszer szóba se jöhet, mivel igencsak túl vannak árazva. Persze ez csak egy vélemény.
2012. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző:

általában Apple tényleg túl van árazva (főleg megjelenés idején), de aztán szép lassan megy le az ára.

És azért a minőség tényleg drága.

Ha megnézed a konkurenciát, a csúcskategória mindenképp 100 fölött van, Galaxy Nexus meg most vagy 180-200k, ami több, mint jelenleg egy iPhone 4S.

Meg nézzük az ultrabook-okat: 200k alatt ez sem létezik.

Tablet: létezik már 35-ért is, de ha iPad minőségi kell akkor szinte egy árban vannak, talán több is (pl. Motorola Xoom 105-110k, míg egy iPad 2 nincs 120k).


És oké, hogy a laptop "elavult", de ami jó és nem igazán van vele baj, azon minek változtatni?

Komoly munkára még mindig jobb egy laptop, szórakozásra meg hülyeség egy tablet, akkor itt a PS Vita, vagy egy erősebb telefon, Nintendo DS, stb.

2012. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!