300. 000 FT alattti áron melyik laptop amelyik legjobban használható játékre, vagy ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 08:46
 1/7 anonim válasza:
Dell Studio 16"-os? Három kilóért már HD4670-as videókártyával kapod az meg jóság :)
2010. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Előzőhöz még annyit hogyha nettó háromszáz, akkor [link] ez bruttóra [link] meg ez csak vegyél bele még 2GB RAM-ot.


Szerintem :)

2010. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! Én ezeket nézegettem eddig .


- [link]


- [link]

2010. ápr. 1. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom írni/kérdezni, amit az összes ilyen kérdéshez szoktak:

miért nem jó játékra egy rohadt asztali gép?

Néha biztos van jó indok, de általában elég szar.

2010. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mer sztem a laptop jobb... Kissebb,kevesebbet eszik,akár le is feküdhecc vele... És én is azt vennék ha lenne pénzem! De nincs! :( Így is egy p3 as gépet nyúzok!
2010. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És ha ez nem elég halkabb,hordozható,és zsír...! :D
2010. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Halkabb: szar indok, egy normális PC nem zúg jobban, mint egy laptop.

Kevesebbet eszik: ebben nem vagyok biztos, de ha játékra használod akkor nem fog sokkal kevesebbet enni, mint egy PC, villanyszámlába alig fog meglátszani.

Hordozható: ha valakinek arra jó, hogy hordozható, hogy nem csak az x szobában, hanem y-ban is játszhat, az beteg.

Ha arra kell, mert 1 hétig nyaral, és közbe is tudjon játszani, az beteg.

Igazából ez az egyetlen előnye, de csak pár embernek hasznos ténylegesen, hogy hordozható, de akkor már inkább egy psp.


Ágyra le lehet vele feküdni: az játékhoz nem a legjobb pozíció, de ha valaki már a gépezéshez is lusta ülni, az is beteg. Nekem egy rohadt kényelmes bőrszékem van, ami azért nem is olyan drága, szerintem simán helyettesíti az ágyat, és még a gerincem is kevésbé megy tönkre (talán).


De mindegy, ha másnak az tetszik, hát legyen, csak szerintem nem sok értelme.

2010. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!