Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC vagy laptop? Melyiket...

PC vagy laptop? Melyiket szeretitek a legjobban? És miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lapos, hordozhatosag miatt.
2011. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez milyen kérdés? :) otthonra pc kell nagy monitorral, kényelmes billenytűzettel, erősebb hardverrel (aki nem csak netezget), laptop meg hordozni: suliba, munkába.
2011. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Én pl. mindkettőt szeretem, a barátnőm inkább a PC-t. A laptopokat nem szereti igazán, mert kevés az élettartama. Ezt mondta ő.
2011. szept. 14. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
A laptop igaz divatosabb, de én inkább PC párti vagyok. Persze a notebook más igényekhez való, mégpedig a hordozhatósága teszi különlegessé...akinek szüksége van arra, hogy magával vigye (sokat utazik), annak egyértelmű a választás (apósom pl kamionsofőr és havonta csak pár napot van otthon, így ő azzal üti el a pihenőit, hogy szabad wifi-s helyeken netezik, hazaszkájpol vagy csak filmezik/zenét hallgat rajta). Másik előnye a fogyasztás lehet, ha valakit ez nagyon izgat. Nekem semmi szükségem arra, hogy magammal vigyem/mutogassam, illetve szükségem van a jó játékos teljesítményre és a fejleszthetőségre. Továbbá szeretek szerelgetni, fejleszteni, néha tuningolni/tesztelgetni meg a netezésen felül játszani...ami nekem hordozhatósági szempontból hasznos (internet, zenehallgatás stb), azt ma már tudja a legegyszerűbb okostelefon is. Lényegében kár versenyeztetni a két dolgot, mert mindkettőnek megvan a maga területe, jól elvannak egymás mellett (szerintem sokaknak van egyszerre mobil és asztali gépe is).
2011. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát az attól függ... Ha játkra kell vagy komolyabb dolgokra akkor PC, de ha csak internetezés msn meg ilyen kis alap dolgok kellenek akkor a laptop/note/netbook is bőven megteszi. Nekem netbook-om van, elötte PC-m volt, mind a kettőnek megvan a jó oldala, én nem játszom szóval bőven kielégíti az elvárásaimat a kis vacak.:) -ellenben úgye játékot nem vinne el.
2011. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

.....ja és a lapotopra és társaira is rá lehet csatlakoztatni a nagy monitort.:)

*előző voltam

2011. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindenre laptopot használok. Megy a HD film HDMI-n keresztül a tévén, s a gép viszi a Crysis 2-t is magas beállítással. Még egy külső Asus Blu-ray is van hozzá.
2011. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!