XBOX360 vagy PLAYSTATION3?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!A helyzet az hogy konzolvásárlás előtt vagyok, és nem tudok dönteni.pls help!
2011. dec. 22. 09:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Xbox360. mindenképpen mert eb is kedveltem a play stationt a 2-ő idejében de a 3 nekem nem jött be. nekem széfolyt az alaplapja. Azt nem csináltak meg a sony nál garanciával. :-[ úgyhogy Xbox360
2011. dec. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

'Aki f.szopónak nevezett'

Rengetegen fikázzák a kínai cuccokat. most komolyan, miért pont ez lenne megfelelő minőségű?

Előttem szóló:

Igaz, hogy az Xbox 360-nál is eshet 3led, de hogyha olyan helyen használod (szóval neméppen a kandalló előtt.) nem lesz problémája. Főleg nem a slimnek.

2011. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
34%

Azért f.sszopóztalak le, mert egy értelmetlen, barom, tájékozatlan hülyegyerek vagy.

Valószínűleg már elmúltál 12 éves, ezért nagyon nagy okosságokat mondasz.


Sony egy JAPÁN!!! cég, ami az egyik (ha nem a) legfejlettebb ország a világon.

Amcsik meg lóf.szt sem értenek a konzolgyártáshoz, játékiparhoz, sikerült is sok mindent elb.szniuk.


És még ha a PS3 kínai is lenne, pont a kínaiakat fikázod, amikor a hatalmas Microsoft nem volt képes egy stabil konzolt csinálni? Konzolok milliói voltak 3ledesek, ez azért rohadt ciki.

2011. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

PS3 egyértelmüen


PS3 Slim tulaj:)

2011. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szerintem xbox 360. Volt mindkét konzol. Mind a kettőnek megvan a jó és rossz tulajdonsága.


Xbox 360 mellett (slim)

- Nekem sokkal kényelmesebb a kontrollere

- xbox LIVE. ( nem kell az árral jönni, 7990 ft volt 12+2 hónapos LIVE ami nem rossz)

- A multiplatform játékok szebbek xbox-on

- Adnak a gép mellé 3 hónapos ingyenes LIVE-t. (addigis van idő gyűjteni az éves LIVE Gold tagságra)

- Viszonylag jó áron vannak használt játékok rá (cod 6: 3000 ft, GTA IV: 3500 ft, Bad Company 2: 3000 ft, Brink 2500 ft-ért vásároltam meg a gépemre és LIVE-n a 3 FPS nagyon élvezetes és ha meguntam ugyan ezen a jó áron lehet továbbadni vagy cserélni, semmi értelme a flash-nek... Nem premierkor kell venni játékot)


Ellenérvek:

- A kontrollernek nincs belső akksija mint a ps3-nak és viszonylag hamar lemerül, de lehet venni fain Play and Charge Kit-en jópénzé...........


PS3 mellett:

- Gyönyörű exkluzív címek (ezekből nem kevés van...!)

- Blu-ray

- nagyon csendes működés


Ellenérvek:

- Nagyon rossz kontroller (nem kényelmes, kicsi, rossz ravaszgombok)

- Ha a gép bekapcsolás után kicsivel nagyon felmelegszik elkezd a burkolat pattogni ami nekem nagyon zavaró volt, olyan mintha szétesne az egész konzol

- Ha egyből HDMI kábelre szeretnéd dugni a gépezetet akkor elsőnek be kell állítani a beállításokban, ami szerintem hülyeség, kellett ám elég sok idő mire erre rájöttem

2011. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Előzőre reagálnék:


"- A multiplatform játékok szebbek xbox-on"


Max a régi, 3+ éves játékok. A mai játékoknál vagy semmi különbség, vagy minimális, esetleg már PS3-on jobb (pl. sok fejlesztő már átállt és csak PS3-on fejleszt, és boxra portol)


"- Viszonylag jó áron vannak használt játékok rá"


PS3-ra szinte hasonló: Cod6 4k, GTA 4 3-3,5k, és még sorolhatnám (ráadásul lehet még olcsóbban is vannak, amiket írtam az 100%)



"- Nagyon rossz kontroller (nem kényelmes, kicsi, rossz ravaszgombok) "


Kényelmes, a méretével semmi gond, ravaszgomboknál mire gondolsz, az analógra vagy a hátsó gombokra (L1-L2, stb)?

Azokkal sincs semmi hatalmas baj, ha valakinek nem tetszik 1-2 kialakítás arra lehet kapni külön cuccot párszáz forintért.

Nehogy már egy joystick-on izéljünk konzolvásárlásnál, legkevésbé lényeges cucc (kivéve, ha tényleg kényelmetlen lenne)

2011. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Xbox 360 Kontrollerre függtem már 1hónapja, és amikor már 3 éve van ps2-m, visszamentem, és szimplán nem tudtam rajta játszani a méretkülönbség miatt...
2011. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Akkor 1 hónapot függjél újra PS joystick-on, és boxon nem fogsz tudni játszani a joystick miatt...


Istenem ilyen hülyeséget, hogy joystick.

Úgyis hozzászoksz, ne joy alapján válassz konzolt.

2011. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Tudom, de azért így meglepett...:DD
2011. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Meg a barátok navigálása: X-Helyett A-t mondok, B helyett Négyzetet.
2011. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!