HWarrior kérdése:

Szerintetek Xbox360 vagy PlayStation3? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok, indokot hogy miért xbox vagy miért ps, és indokot hogy miért ne vegyem meg a másikat..
2011. ápr. 24. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
használd a keresőt
2011. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

xbox-ot ne mert tönkremegy! Ha nem is olyan gyorsan mint régebben,de idő előtt meg fog hibásodni!!

Haverom venni akart xbox 360 SLIMET a media markt ból de az eladó lebeszélte róla,mert azt mondta hogy mindenki hozza vissza 3-4 hónap után mert meghibásodott.

PS3-at vett, és nem bánta meg.

2011. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok; és igen, használd a keresőt.
2011. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az eladónak csak az a dolga, hogy azt adja el amit a főnöke mond neki, slimem van több mint fél éve és szuperál még mostis, jasperesem volt 2 és fél évig és annak se volt semmi baja, most havernál van és még mindig hibátlan..
2011. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én novemberbe cseréltem le a premium xbox 36o amat egy slim-re. a slim 2 napja elkezdett baszakodni.
2011. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

PS3 a jobb, egyertelmu, par indok


- blu-ray lejatszo

- netes bongeszo

- ingyenes psn (ingyen multi)

- sokkal tobb/jobb exkluziv jatek (god of war, killzone, infamous, gran turismo, uncharted, metal gear solid, resistance, heavy rain, the last guardian, demons soul, es meg rengeteg, mig xbox-nal gears of war, halo)

- az exkluziv jatekoknak sokkal szebb a grafikaja, mint a boxos jatekok kozul barmelyiknek

- sokkal jobb joystick (a boxe kenyelmesebb, de minden masban szarabb)

- sixaxis-os joystick

- medialejatszo kozpont, ezt megerted, ha megveszed

- trofearendszer (tudom, boxnak achievment, de a trofea jobban ki lett alakitva)

- ha van 3D-s tv-d (eleg ritka) akkor is ps3

- Sony


Biztos van meg par erv mellette, ennyi jutott eszembe fejbol.


De felsorolom a box elonyeit/ps hatranyait is, ugy az igazsagos

- multiplatform cimek tobbsege szebb a boxon (bar en ezt eddig nem vettem eszre, de meg csak 4 multiplatform jatekkal jatszottam)

- a Live jobb (csak persze fizetos, amugy nem tudom mivel jobb, mert meg nem Live-oztam, es a PSN sem szar, nincs lag, de azt sokan irjak, meg ps-esek is, hogy a live jobb)

- egy 10-essel olcsobb a box (persze ha live-ozni akarsz 1 ev utan megterul a ps3+10 ezre)


De amugy ha warezolni akarsz, inkabb box, az annak a terulete

2011. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
PlayStation 3.Eddig nekem mind a három generáció megvolt és nem volt semmi baj.Igaz hogy a PS2-öt fejhibásan vettem de miután megcsináltattam nem volt semmi baj.Egyszer egyik barátommal elcseréltük a két gépet (PS2-Xbox360).Mikor haza vittem elsőnek nem akart ki nyílni a lemeztálca aztán amikor játszani akartam nem kapcsolt be hanem pirosan világított a gomb.2010 júniusában vettem a PS3-at és azóta nincsen semmi baj vele.Nekem a menürendszer is jobban tetszik.
2011. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elöző válaszoló vagyok.Ha PS3-at veszel akkor Slimet vegyél.
2011. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 pink07 ***** válasza:

Nem értem miért szidjátok az xboy 360-vant. Ugyan olyan játék élményt nyujt, mint a ps3!

Az igaz ha ps3 vennél, akkor lenne Bluryid is. De a írott lemezel akarsz játszani a gépen, akkor az xbox 360 jobb, mert annak csak kétréteu lemez kell, és az olcsobb. De én eredeti játékokat veszem, megvan annak a varázsa.

2011. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző:

persze, ha valaki másolttal akar játszani, akkor annak xbox (amúgy ha ps3-on másolt játékkal játszol akkor majdnem ingyen megvagy, mert nem blu-ray író kell, hanem külső vinyóról felmásolni a ps3-ra, x játék után olcsóbban megvagy, mintha boxra vennél dvd-t, ennek ellenére mégis box a jobb ha warezolni akarsz).


Amúgy xbox sem lenne olyan szar, ha nem lenne ps3, de ha már lehet választani, akkor miért ne a jobbat vegyem?

2011. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!