Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG vs. Samsung LED TV. Melyike...

LG vs. Samsung LED TV. Melyiket inkább, és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék egy Led tv-t vésésrolni, és vacillálok kicsit a Samsung és az LG között. Ha volna tapasztalatotok, Pro és kontra, örömmel venném. Esetleg ismernétek egy olyan oldalt, ahol összehasonlíthatóak a tv-k tudásuk alapján.

Hálásan köszönöm előre is :)


2011. nov. 15. 08:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Megvettem a samsung UE32D6500 -as modelljét!

Eddig egy kiábrándulás! A kép pixeles, (bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy eddig még csak analóg kábel tv van rajta...) az allshare alkalmazást nem lehet használni! (Képtelenség megosztani vele a mappát, bár olvasgattam a forumokon, volt akinek gond nélkül működött) Nem lehet a laptopot HDMI kábellel összedugni, mert nem látja! Hiába a beépített WIFI, nem hajlandó csatlakozni rá, az istenért sem, az ügyfélszolgálat használhatatlan, érdemben nem tudnak segyteni! Kétszer fingattak meg, hogy megígérték a visszahívást, mégsem hívtak vissza!

Szóval, nekem mostanáig csak csalódás!!! :(

2011. dec. 2. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!