Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG vs. Samsung LED TV. Melyike...

LG vs. Samsung LED TV. Melyiket inkább, és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék egy Led tv-t vésésrolni, és vacillálok kicsit a Samsung és az LG között. Ha volna tapasztalatotok, Pro és kontra, örömmel venném. Esetleg ismernétek egy olyan oldalt, ahol összehasonlíthatóak a tv-k tudásuk alapján.

Hálásan köszönöm előre is :)


2011. nov. 15. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát az attól is függ, h 3D tv-t akarsz, vagy simát:)Egyértelműen nem lehet megmondani melyik jobb, is-is:)

De konkrét példával is tudok szolgálni. Nyár végén én is a 2 gyártó közt vaciláltam, mert szintén LED tv-t szerettem volna vásárolni. Futottam pár kört a neten és műszaki boltokban h melyik jobb. (Én mindenképp 3D-t akartam). Végül maradt 1 LG és egy Samsung amiből választanom kellett. Végül az LG-t választottam, mert ebben van sima 2D-3D konverter, szal a sima adást is 3D-be át tudod rakni, igaz nem az igazi. Plusz ehez olyan 3D szemcsit adtak, amibe nem kell elem, szal nem kell mindig töltögetni. 5 év teljes körű garanciát adtak hozzá, és 7 szemüveget. Nagyon szép a képe, semmi gondom vele eddig. Teljesen Full HD ugye, és szerencsére kezd egyre több HD csatorna is lenni. A Samsungot azért nem vettem meg, mert azt mondták a boltokban, h vmi kis box kellett volna hozzá h rendesen tudja a digitális adást megjeleníteni.

Ja és azt hozzáteszem, h ha kábel tv-d van, akkor nagyon szép képet fogsz kapni a digitális adással.

Összegezve, én az LG-t ajánlom:) (Nekem LG 32LW4500 van)

2011. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amúgy itt tudsz összehasonlítani: www.220volt.hu

Előző voltam:)

2011. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a Samsungra szavazok, már nagyon sokszor bizonyított tévében és monitorban, az LG nekem 20+ éve vált be utoljára, mikor még Goldstarnak hívták, azóta csalódás.
2011. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a baj a Samsunggal, h kicsivel drágábban adja ugyanazt a kategóriát, mint pl az LG, nem sokkal, de többel, és az is vicc h a Samsungnak külön set-top box kell a digitális adáshoz, ami megint ezrekbe kerül, mert nem képes megjeleníteni:)

Nekem pl volt egy Samsung monitorom 2 éve ami megadta magát fél év után, és volt egy mobilom is, egy S5230, ami 1 év után tönkrement.

Amúgy meg mind1iket a sárgák gyártják, szal..:D

2011. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért kéne a Samsunghoz settop box? 2 Samsung van a családban, egyikhez sem kell. A monitorokkal sincs gond, van belőle kb 5-6 db, egyiknek se volt soha semmi baja, pedig van, amelyik 10+ éves.

A telefonjaik más történet, főleg a régiek, azok hulladékok.

2011. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert amit én akartam venni Samsung 3D tv-t ahhoz kellett, minden boltban mondták h anélkül bizony nem fog menni. Ezért vettem LG-t, és nem bántam meg. Ugyanazt tudja mint egy Samsung, csak más van ráírva.

Az meg h kinél mi megy tönkre, az megint a véletlen műve csak. "Ami elromolhat, az el is romlik" :)

2011. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a boltos volt hülye, a mieink eléggé alsókategóriásak, mégse kell hozzájuk. :D

Amúgy jogos, van egy 10 éves Samsung vinyóm, semmi baja, van egy 5-6 éves, az meg a halálán van. :D

2011. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket. Őszintén szólva, én a Samsung fele hajlok, egyrészt a design jobban bejön, másrészt viszonyítva az LG-nek a hasonló modellje, bár igaz, hogy valamivel olcsóbb ugyan, de nincs benn a beépített wifi, másrészt passzív 3D-t tud. a Samsungnak a UE32D6500 modelljét céloztam meg. Ha ezzel a modellel volna valakinek tapasztalata, hálás volnék érte.

Köszönöm még egyszer.

2011. nov. 15. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont olyat vennék én is, ha most vennék, jó cucc.
2011. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem fontos a wifi meg a 3D, 95-100 körül hozzádvágják az UE32D5000-et, az ajándék annyi pénzért.
2011. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!