Flashelt vagy nem flashelt xbox-ot vegyek?

Figyelt kérdés

tudom h sokan kérdezték már, de egyiknél se találtam értelmes választ :/ szóval xbox vásárlás elött állok és nem tudom h flashelt vagy nem flashelt xbox-ot vegyek... mert ha jól tudom ha flashelem akkor lebannolnak netröl, de azért jó lenne multizni.

azért akarok flasheltet venni mert sztem ti se vennétek 10k-ért játékokat.

a válaszokat elöre is köszönöm :)


2011. nov. 12. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért jó a flashelt. Nekem eddig nem volt gondom vele multizásnál, igaz nem sokat multiztam xboxal mert engem annyira nem kötött le. Én végül is nem vettem meg drágáért hanem örököltem egy gazdag havertól aki már ki akarta dobni mert megunta, én meg ingyen elhoztam. Egyébként nem lesznek gondjaid multiban. Ha ilyen tört szerverekre járkálsz akkor tuti nem fognak ki bannolni, annyira nem értem a lényegét mert mondom nem sokat nyomtam multiba, de nekem ezt mondták hogy ha nem hivatalos szerverekre járok fel akkor nem lehet bajom.
2011. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem, köszi :D

és még annyi, h szted megéri kinectet vennem hozzá??igaz most nincsenek nagyon játékok, de most "állítólag" majd jönnek új játékok..... ps3 move-n is gondolkodtam már de oţt abba az gagyi h fogni kell azt a fagyit vagy mit....

2011. nov. 12. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mindig a legfrissebb játékok kellenek, akkor nem flasheltet érdemes venni, mert azon mennek a GoD (game on demand) játékok nem eredetiben is...
2011. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!