Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen erősítőt...

Szerintetek milyen erősítőt érdemes venni egy pár 280W-os egyedileg összeállított állóhangfalhoz?

Figyelt kérdés

ez a hangfal:

[link]


2011. nov. 10. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek teljesen mindegy, mivel gagyi somogyi hangszórók vannak benne, amiknek köze nincs se a 280W hoz de a leírásában írt 150W hoz se. (kb 50W jó esetben) A magas membránja benyomva, stb.
2011. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

utána kérdeztem másnál is, aki látta élőben és azt mondta, hogy a hangzásban és a teljesítményben nem akadályoz szinte semmit a sérülés...

amúgy meg a Kőnig amp 4800-as erősítőt ajánlotta...

amúgy mire céloztál azzal, hogy somogyi hangszórók vannak benne?

2011. nov. 14. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra céloztam a somogyival, hogy azok a leghíresebb olcsó de értékarányosan gyenge minőségű hangszórók. Nem csak felépítésben,hanem gyártási szórás is óriási közöttük. Plusz hangzásuk nagyon gyenge. Teljesítmény adatai és a többi adata is mind kamu gyárilag. A benyomott dóm magas meg tuti, hogy rontja a hangzást, vajon gyárilag miért félgömb,ha meghatározhatatlan alakú (benyomott) ugyanúgy szól. De ezzel senkit nem akarok megsérteni, ha valakinek tetszik, nyugodtan használja örömmel. Csak én hangtechnikus vagyok és halálom a somogyiból építettem, hú de fasza hangfalam van dolog. (12évesen én is abból építettem, arra volt keret, de egy normális cucc az ég és föld ehhez képest)
2011. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

és mit ajánlassz akkor? van vmi ami nem nagyon drága, de már jó kategória...?

házibulikat szervezek és oda kellene egész estére a zene..

2011. nov. 17. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Házibulira a legjobb egy pár használt Reflex R-150. Ezek nem csak jól szólnak, de hangosak is, és bírják az egész estés teljes hangerőn való nyúzást. Használtan kb 40-50ért kapsz egy párt.
2011. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!