Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3DS, DS Tulajdonosok Kérem...

3DS, DS Tulajdonosok Kérem segítsenek!?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy vennék most egy 3DS készüléket és azthallottam a 3DS lefelé kompatibilis (tehát játszhatok a DS játékokkal is a 3DS-n)


Kérem aki tud segíteni Irja meg mert már hétvégén venném a konzolt és ez döntő kérdés lenne nálam!


2011. szept. 27. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, játszható:-)
2011. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi , és ebbe biztos vagy ... mert mondták már nekem de nemvagyok benne biztos :S
2011. szept. 27. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Bízhatsz bennem, de ha mégsem az esetben: [link] Egyébként én vagyok Szlovákia legnagyobb Nintendo rajongója, minden Nintendo konzolról mindent tudok, szóval nyugodtan kérdezhetsz:-)
2011. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Illetve itt van egy kis táblázat a kompatibilitásról: [link]
2011. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja akkor természetesen kérdezek :D de mégmielött bármit is irnák Skype , Teamspeak , Facebook vagy egyebed van hogy tudnánk chat-elni? (MSN-re nemmegyek bocs az nemjó)
2011. szept. 27. 20:08
 6/9 A kérdező kommentje:

Nos mind1 már nekem kell mennem tehát én leirom ahol eltudsz érni ha lehet róla szó ...


Skype : deathdrom

Facebook nevem : Dávid Lavati


Ha nem akkor leirnám kérdésem ide is ami legjobban foglalkoztat szerinted 3DS-t vagy DS XL -t vegyek? és még nemsokat tudok ezekről a dolgokról tehát ... :D azt tudom fényképezni,zenéthalgatni, Rajzolni (ami nekem abszolút bejön) és persze játszani lehet ... hasznos egy kézikonzol? :D

2011. szept. 27. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs nagyon elérhetőségem, igazándiból csak Steam-en vagyok elérhető. Ha esetleg ott fel szeretnél venni csak szólj, szívesen állok ott rendelkezésedre:D Hát nos, a DSi XL és a 3DS már eléggé jó kérdés. A DSi XL lényegében ugyanazt tudja, mint a sima DSi, csak megnövelt képernyőmérettel. A 3DS viszont több mindennel előrukkolt, újabbnál újabb játékok, új exkluzív 3DS szoftverek, 3D-s videók, fejlettebb böngésző. A DSi XL is nagyon sok jó dolgot tartalmaz, ráadásul most, hogy itt van a 3DS még mindig rengetegen adnak ki rá játékokat. A DSi XL legkisebb fényerőn 14-16 óra játékidőt engedélyez, a 3DS legkisebb fényerőn 3D-ben 3-4 óra, 3D nélkül 5-6 óra is meglehet. Igazából ez a Te döntésed, Te számodra melyik a szimpatikusabb, melyik az amivel akár az utcán, a barátaid közt is szívesen mutatkoznál?:D
2011. szept. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nos , Steam -et mondhatod az enyém amin feltudsz venni ha jóltudom :

Dewider


Hát majd ha felveszel akkor kérdezek de egyébként azzal kapcsolatba hogy a barátaim közé viszem azthiszem nemlesz baj :D , én nemazért fogom megvenni hogy csakis otthon játszhassak vele tehát....


Na mind1 többet most nemmondanák vegyél fel Steam-re ha nemengedi akkor irdle szimplán válaszba a neved kérlek és felveszlek én ...

2011. szept. 28. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Birkazoli90 a nevem, felveszlek. A nevem azért mondtam el, hogy biztosra vegyed, hogy én vagyok az:D
2011. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!