Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPod Touch tulajdonosok! Ti...

IPod Touch tulajdonosok! Ti használtok tokot?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 4. generációs touchot. Azt hallottam és olvastam, sok helyen, hogy a kijelző szinte karcolhatatlan, a hátlap viszont nagyon sérülékeny. Ha nem veszek hozzá egy szilikon tokot vagy vmit akkor nagyon összekarcolódik, ha a zsebemben hordom? Persze nem kulcs meg a pénz mellett :)


És még annyi, hogy hogy kell tölteni az aksiját? A pc USB-jén?


2010. nov. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól hallottad, a tok erősen ajánlott, de ne olyat vegyél, amit csak így rá kell húznia hátára, hanem vmi beledugósat, pl bőrtok, Media marktban vannak jók.

És igen, tölteni PC-n keresztül, usb kábellel lehet, de van hizzá külön töltő is, ami konnektorba dugható.

2010. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is iPod Touch 4G-m van és használok tokot sőt kijelzővédőt és csak rádugom a gépre és tölt
2010. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2010. nov. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!