Xbox 360 Slim tulajdonosok?

Figyelt kérdés
Akik rendelkeznek már a konzollal leírnák nekem , hogy miért érdemes beruházni rá. Mert én már nem tudom eldönteni , hogy PS3-at vagy boxot vegyek XD
2011. jún. 4. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz dönteni?Várjál a Nintendo új konzoljára, és mind a kettőnél biztos jobb lesz!:D
2011. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem , hogy a nintendo bármikor is elfogja érni azt a grafikai szintet mint egy PS3 vagy Xbox. Továbbá nintendora nincs szükségem.
2011. jún. 4. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha ne a grafikát figyeld.Továbbá a Nintendo olyan konzolt csinál, ami már multiplatform is lesz, tehát ami megjelenik mondjuk PC-re, xBox-ra és PS-re, az Nintendo-ra is 99% esély, hogy már meg fog jelenni.Egyébként lehet, hogy jobb grafikával is fog futni mint a másik kettő rivális, mert jókat mondanak Japán felől.
2011. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Nintendo új konzolja 120%, hogy erősebb lesz, mint az Xbox 360 vagy a PS3.


Az egyik 6 a másik pedig 5 ! éves konzol, manapság nehéz lenne nem erősebbet összerakni... :)


Itt inkább az a kérdés, hogy a köv generációs MS és Sony konzol ellen mit fog tudni nyújtani és persze az exclusive "hardcore" játék kínálata milyen lesz, ebbe már 2x belebukott a Nintendo.


Mind1 amúgy, hogy mit veszel mind2 termék nagyon jó.

2011. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem hiszem , hogy a nintendo bármikor is elfogja érni azt a grafikai szintet mint egy PS3 vagy Xbox. Továbbá nintendora nincs szükségem."

Ennyi erővel a PS és a Microsoft sem fogja soha elérni az élet grafikáját. Ha csak a grafika érdekel, akkor inkább élj, ne játssz!

2011. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!