Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Xbox 360-at érdemes venni?

Milyen Xbox 360-at érdemes venni?

Figyelt kérdés
Slimet, Elit-et, Flash-elt, Nem Flash-elt? Elég mondjuk egy 4GB-os Slim, ha csak játszani akarok vele? Az rengeteg mentésnek elég? Válaszaitokat kérem indokoljátok meg, melyiket miért érdemes venni.(A PS3 Fanok kíméljenek..) Köszönöm!
2011. szept. 3. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A "A PS3 Fanok kíméljenek" rész elég egyértelmű volt, szóval nem értem miért kell mégis osztani az igét az embereknek....vagy itt mindenki szónoknak hiszi magát?


A kérdésre válaszolva:

Attól függ mire akarod használni.

- Ha írott játékokkal akarsz játszani, akkor flasheltet vegyél, de ez kizárja a netes játszást. Erre a sima 120Gb-os elitet ajánlom. Úgy hallottam a flashelt slim-ekben hamarabb tönkre megy az olvasófej.


- Ha gyári játékokkal akarsz játszani, akkor ne flasheltet vegyél, ezzel tudsz majd online is játszani. Erre a célra én a 250Gb-os Slim-et ajánlom.

Ha mégis azt mondod, annyit nem akarsz kiadni érte, akkor vegyél el 4gb-os slim-et. Csak arra nem fogsz tudni -annyi- játékot feltelepíteni és így nem kíméled az olvasófejet. (de ha csatlakoztatsz hozzá egy külső usb-s winyót vagy egy pendrive-ot akkor 16gb extra tárhelyre szert tudsz tenni (nagyobbra sajnos nem). Szóval a döntés a tiéd, mert a két slim csak tárhelyben és kinézetben különbözik (a 4gb-os matt a 250-es csili-vili).


Ha már ennyire boncolgatták a net témát, akkor a fogalomzavart elkerülve:

- A netért mindenki fizet, xbox-os és ps3-as egyaránt.

- Az xboxos viszont az internet előfizetésen kívül fizet még az xbox live gold tagságért is (amivel játszani lehet).

Létezik xbox live silver is, ez alanyi jogon jár mindenkinek, csak csatlakoztatni kell az xboxot az internetre. Ezzel lehet böngészni az online tartalmak között, de online játszani nem.

2011. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Előző:

azért kezdtünk el fanboykodni (legalábbis én), mert a kérdezőnek téves infói voltak, azt meg azért gondoltam kijavítom.

2011. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a Ps3 vs Xbox360 vesézését! Már lejárt lemez...
2011. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nah! el mondom mert tele van noob-al! Jtag az egy olyan debug konzol amin minden futtatható hombrew alkalmazásoktol kezdve minden! Most ki jött egy másik megoldás minden gépre meg lehet csinálni ugyan az mint a jtag! De vele nem mehetsz live-ra! Flasheltem mehetsz livera mert az esély a bann-ra az LT+1.91 falshel gb 70%, hogy nem bann-olnak de nem sokára jön a 2.0 is ami már viszi az új lemezformátumú xgd3 játékokat is ! Pl driver san francisko! C4eva márki írta az oldalára, hogy IN Progess! Xbox Live gold Előfizetés livekodok.hu 1 éves az 9000ft! van 3 hónapos is! Gold a xbox live party-ba lehetsz és tudsz multizni!
2011. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
JA és előző vagyok! Elitet vegyél! Silm melegszik és elromlik ha nincs benne aktív hűtés modd! Xmedia360.hu! Érdeklődj a chaten vagy wadarr emailén! Elitet overcool-al 8v felhúzva örök élet!
2011. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%

Az előzőre azért rákontráznék:

Majdnem 1éve van slimem. Van, hogy napi 10órát megy és semmi baja.

De ha nektek jó, hogy olyan hangos az xbox mint egy porszívó, akkor nyugodtan tegyétek bele a hűtésmodot.

Egyébként azon nem gondolkodott még el rajtam kívül senki, hogy a felhúzott venti a többlet áramot honnan veszi el? Ha egyszer a gyárban kiszámolták, hogy mi mennyi áramot kapjon, akkor nem hiszem hogy hosszú távon egészséges. Na de mindegy, ez csak az én véleményem.

2011. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Slim és a túlmelegedés tényleg hülyeség.

Előző: egy venti megpörgetéséhez tudod mennyi áram kell? Olyan kevés, ami észre sem vesz a box.

2011. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A fobaj a 4gb-al nem az hogy az olvaso fejet nem tudod kimelni hanem az hogy egy csomo jatekot hianyosan fogsz csak tudni jatszani. PL a Forza 3 2 Gb-t telepit a gepedre, Fallout 3 kiegeszitok is 3 Gb-t visznek, stb. Vagy vegyel Xbox 250Gb (nekem meg a regi Pro van 60Gb-vel es nem igazan eleg a hely, mivel en is installalom a jatekokat hogy ne legyen annyira hangos a gep, a slimmel ilyen gond mar nincs). Egyebkent ha valaszthatsz akkor en is a ps3-t ajanlom mivel jobb a jatek valasztek (viszont a multi az jobb az xboxon meg akkoris ha fizetni kell mivel a matchmaking sokkal kiforrotabb).
2011. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!