Nintendo 3DS vagy PS3 vagy XBOX 360?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,mindegyikben van valami jó.
2011. aug. 13. 20:43
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
mostmár gyártanak wii-hez is jó játékokat pl:GTA 4,akkor meg wii u-ra milyenek lesznek?
2011. aug. 16. 17:47
 32/40 A kérdező kommentje:
várom a válaszokat,véleményeket
2011. aug. 16. 20:39
 33/40 anonim ***** válasza:
Wii U-ra is lesznek GTA-hoz hasonló játékok, pl a RockStar csinál most a Wii U-ra exkluzív GTA-s játékot is.
2011. aug. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
lego cty staories..LEGO GTA!!! :D wii u-ra meg 3DS-re lesz
2011. aug. 17. 09:32
 35/40 anonim ***** válasza:
Az E3-on én úgy hallottam, hogy Wii U exkluvív lesz:O
2011. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

én nekem van most egy nintendo 3ds és egy xbox360-om.

a 3ds-es játékokat egyszerűen nem tudom megunni igaz hogy gyengébb a garfikája mint a xbox-é, de mégis jobban leköt egy 3ds- játék mint egy xbox-os. 3ds-en ingyen multizól=resi,mariokart,pes,kidicarus, stb..... xbox-on meg fizetsz 12ezret azért hogy multizhass 1 évig.

2012. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

azért mert valami jobb grafikát tud nyújtani attól még nem lesz élvezhető.

épp mostanság nézelődtem hogy veszek xbox-os játékot és rra juttotam hogy sok xbox-os játéknál nincs nagy különbség: halo,maxpayne,darkness,gearsofwar ezek mind lövöldözös ugyanarra épülő játékok, nem éri meg megvenni

2012. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Hülyeség azt mondani, hogy ezek ugyanolyan játékok, csak mert lövöldözős.

Ennyi erővel ugyanolyan terrorista vagy, mint Osama, és le kell lőni téged, mert te is ugyanúgy ember vagy, mint ő.


Amúgy azzal egyetértek, hogy nem a grafika miatt lesz jobb egy játék, de az már a személyes ízlés kérdése, hogy valakinek a Nintendo féle casual játékok, vagy a komolyabb hardcore játékok jönnek be.

2012. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
én minap letöltöttem pár demót xbox-ra és mindegyiket 5 perc múlva meguntam, volt amit 2 perc múlva meguntam=(nba2012,wrc,darkness,needforspeed) egyszerűen az összes játék mikor lekezdesz velük játszani a végiig ugyanolyanok maradnak :( xbox-nál a grafikára mentek rá de maga a játékokat gyorsan megunod. ja és fizethetsz 12ezretek az éves live-ra amellett hogy meg kell venned eredetiben a játékokat. Nintendo 3ds a legjobb!=olcsó, évezhető,multi ingyen van, jó játékok,(1 negatívum gyengébb grafika xboxhoz képest)
2012. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Előző:


csak úgy kíváncsiságból, normális vagy?

Hogy lehet egy handled-et egy asztali konzolhoz hasonlítani?


Amúgy oké, te megunod pár perc alatt a játékot (mondjuk az a 4 pont elég szar játék), akkor te maradj Nintendo-nál, mert ő tényleg másabb fajta játékot csinál, egy teljesen másik célcsoportnak, de elfelejted, hogy nem csak ez az egy célcsoport létezik, és mást egy Nintendo játék nem tud lekötni.

2012. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!