Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Sony csinálja a PS-eket és...

A Sony csinálja a PS-eket és mellettük hordozható konzol ként a PSP-t. A Nintendo csinálja a WII-t és mellette hordozható konzol ként a DS-eket. A Microsoft csinálja az XBOX-okat, de ő nem csinál hordozható konzolt. Miért nem?

Figyelt kérdés
Miért nem gyárt ő is hordozható konzolt?Mert (mint már írtam)a többi nagy konkurens mind készít hordozható konzolt is.PL:XP[XBOX PORTABLE]:D na jó ez csak vicc volt.DE A KÉRDÉS NEM!
2011. jan. 1. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
És szerinted itt hány Microsoftos marketingessel fogsz találkozni?
2011. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolom egyel se.De hátha vki többet tud mint én.
2011. jan. 1. 21:07
 3/9 JulesM111 ***** válasza:
Jó kérdés, választ passzolom. Talán keresd meg a magyar Microsoft ügyfélszolgálatot (06-1) 2-MSINFO (267-4636) telefonszámon, vagy +1 (425) 882-8080 redmondi számot csörrentsd meg.
2011. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert a Microsoft célja az xboxal, hogy a Sony ne szorítsa ki a nappaliból, esetleg a II. kézi konzol generációba beszállnak ha úgy gondolják
2011. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére(legalábbis én így látom) nem veszélyezteti a Microsoftot a Sony.Mondják sokan, hogy a PS3 jobb, de az újabb is, ezt gyakran elfelejtik.PS2 idejébe is volt már X360 és a Box jobb, mint a PS2.
2011. jan. 1. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:

22:38


Te most komolyan az xbox360-at hasonlítod össze a PS2-vel?

Ami 5 évvel fiatalabb, mint az xbox?

Az számítástechnikába kb 300 év.


Amúgy ezt nem nagyon lehet tudni, de a nagykonzolokra jobban fogynak a játékok, lehet az miatt.

2011. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó lehet, hogy kicsit túloztam, de a PS3 is fiatalabb mint az X360.Amúgy szerintem nem az miatt nem gyárt kézi konzolt, mert kevésbé fogynak rá a játékok, mert neki nem érdeke, hogy sok játék fogyjon,csak az hogy sok gép fogyjon.
2011. jan. 1. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idö után beszállnak!

Örülnék neki, legalább akkor a Sony is nyomatná a PSP-t, nem csak a PS3-at, mivel lenne egy handheld hardcore ellenfele!

2011. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22:46


Ez egy hatalmas tévhit.

A hardvert évekig úgy adják el, hogy mínuszba vannak, és a PS3 is 4-5 év után térült csak meg.

Sokkal inkább a játékokból van nekik pénz, mert a first party (tehát akik az exkluzívokat csinálják) stúdiók magának a gyártónak (tehát Sony, Microsoft) a cégei, és a third partyból (tehát a multiplatformra gyártó cégek) is részesednek.


Persze nem kell sajnálni sem a Microsoftot, sem a Sonyt, van máshonnan is bevétel, de ha csak a konzolt nézzük, akkor évekig mínuszba vannak.

2011. jan. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!