Nintendo 3DS vagy PS3 vagy XBOX 360?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,mindegyikben van valami jó.
2011. aug. 13. 20:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nintendo alapból egy Sz@r, nekem több is volt de 3-4 hónap alatt tönkrement. A zsebváltozat miért lenne jobb? Ha belegondolsz egy telón is tudsz játszani ha utazol, otthon meg egy konzollal jobban jársz én ennyi.
2011. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
akkor inkább nem várom meg a vitát,hanem veszek egy psp 3004-et,az se rossz igaz?
2011. aug. 15. 20:21
 23/40 A kérdező kommentje:
valaki xbox valaki ps valaki meg nintendo pári
2011. aug. 15. 20:24
 24/40 anonim ***** válasza:

Én pl. nem szeretem a Nintendot, de ízlések és pofonok, ezért nem szarozom le, és el szoktam mondani az előnyeit/hátrányait.


Ne vegyél PSP-t, ha Vita-t is veszel. Állítólag a Vita is vinni fogja a PSP-s játékokat, akkor meg teljesen felesleges a PSP.

De ez csak pletyka, aug. 16-án a Gamescom-on a Sony konferencián mindenre válaszolnak állítólag ami Vita.

Élőbe nézheted PS3-ról, Android/iPhone-ról, PC-ről, mindenről.

2011. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem megvan a Gameboy Color, Nintendo DSi XL, SNES és még egyik se romlott el! Meg amúgy is: ha elromlik feladsz egy rendelést a Nintendo oldalán és még Angliából 2 euróért elviszik megjavíttatni(!).
2011. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
jó a gameboy ha el akarsz szórakozni egy kicsit :D nah....köszi a válaszokat,de érdekes hogy valakinél a nintendo elromlk,valakinél nem,ez nem a nintendó hibája hanemannak a gépnek
2011. aug. 16. 09:05
 27/40 anonim ***** válasza:
Amúgy nemrégiben volt egy teszt, hogy melyik konzolok voltak a legtöbbet szervízben, egyértelműen az xBox a legtöbbet, utána a PS3, és az utolsó helyen a legkevesebbet a két Nintendo(Wii, DS).
2011. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
a wii gagyi a wii u király lesz
2011. aug. 16. 09:30
 29/40 anonim ***** válasza:
A Wii is jó, csak más játékok vannak rá mint a többi konzolra. Viszont a Wii U minden konzolnál csak jobb lehet:-)
2011. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Úristen hogy utálom az olyan sötéteket, akik folyton a Wii U-t istenítik.

Oké, várjad, tetsszen, szeresd, de ez a szar szöveg, hogy mindennél jobb lesz...

A Nintendot mindig is csak a Nintendo-fan emberek fogják szeretni, mert hiába jó szórakozás, nem elég hardcore.

Hiába lesz rá hardcore játék, fele olyan hardcore sem lesz, mint a box/ps-en.


Amúgy handled nehezebben romlik el, szóval azt a listát csak úgy érdemes nézni, hogy otthoni konzol vs otthoni, meg handled vs handled, keverni hülyeség.

2011. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!