Mit csináljak hogy ismét működjön az MP3-lejátszóm, mint pen-drive?

Figyelt kérdés

Típusát nem tudom pontosan, csak annyit hogy LYRA 1gb-os Thomson. Az a tégla formájú, aminek cserélhető matrica/előlapja van.

Amint bedugom a gépbe és másolni akarok róla, vagy rá megáll a számítógép arra a hibára hogy "lehet, hogy a lemez írásvédett, szüntesd meg az írásvédettséget", és a gép semmire sem reagál. Bár az egérkurzor mozog, de kattintásra nem reagál, és a billentyűzet sem használható ilyenkor.

Viszont amint kihuzom az MP3-ast, megy tovább minden mintha semmi sem történt volna.

Egy másik érdekes jelenség, hogy bár a könyvtárait, és tartalmukat megtekinteni nem enged, se írni rá, se olvasni róla, de ha formázni akarom az MP3-lejátszómat, mint pen-drive-ot, akkor a formázás probléma nélkül végigfut.

Ekkor üres a pendrive, és még mindíg ugyanazt a hibaüzenetet írja ki, ha másolni akarok rá.

Illetve ha kihúzom, és újból bedugom, akkor ismét megjelenik a formázás előtti könyvtár/file-szerkezet.


Az összes megoldás érdekelne, az adatok nem fontosak.


2009. ápr. 5. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kukába ne dobd, mert veszélyes hulladéknak minősül, lehetőleg juttasd olyan helyre ahol feldolgozzák.
2009. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem is hasonló a problémám de nekem azért van ez mert winchester mágnesek voltak a zsebemben és oda vágtam még a 8 gbs pendrivet is és most 52 gbsnek ismeri fel...


de neked lehet lesz egy megoldás , próbáld ki egy másik usb csatlakozóról formázni vagy ha win 7 van akkor mehet ntfs formázás is

2010. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!